Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC > Starszy Menadżer Ds. Grc - Komercyjna Technologia Cyfrowa

starszy menadżer ds. GRC - Komercyjna Technologia Cyfrowa

Ofertas de empleo de gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC en Polonia (Wielkopolskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych › Analitycy systemowi i programiści › Analitycy systemów komputerowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: doradztwo w zakresie ryzyka i zgodności w ramach strategicznych programów (w tym fuzji i przejęć); ułatwianie i zatwierdzanie ocen inteligentnych kontroli (kontroli technologicznej); zarządzanie i monitorowanie działań korygujących (CAPA), ryzyka, wyjątków, ABAC oraz ustaleń; współudział w ułatwianiu funkcjonalnych Rad Zarządzania Ryzykiem i Zgodnością (RMCB); wsparcie wewnętrznych / zewnętrznych audytów - w tym działań przygotowawczych do audytu; świadczenie wsparcia GRC oraz nadzór podczas rozwoju i utrzymania aplikacji; nadzór nad zarządzaniem zmianami oprogramowania dla aplikacji regulowanych zgodnie z zasadami GxP; zatwierdzanie wydań systemów; kierowanie i motywowanie zespołu specjalistów ds. IT GRC; wsparcie przeglądów systemów informatycznych pod kątem zgodności z przepisami i określenie ewentualnych wymaganych zmian w obrębie ich jednostki biznesowej; udział w zapewnianiu gotowości jednostki biznesowej do przeprowadzenia zewnętrznych inspekcji ze strony organów regulacyjnych; zadaniowy czas pracy w wymiarze ok 40 godzin tygodniowo

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczne

- pozostałe: wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze IT lub powiązanych; minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem/analizie ryzyka, zapewnianiu jakości i zgodności; minimum 3 lata doświadczenia w branży farmaceutycznej; doświadczenie z zakresu przepisów dotyczących prywatności danych; umiejętność udzielania kierownictwa i motywowania bezpośrednich podwładnych; doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku; certyfikat CISSP; certyfikat CCSP; kurs data science

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9

Poznań 61538

- wymagane dokumenty: CV, LM

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Agata Hetmańczyk, tel.: 618345675, email: a.hetmanczykpoznan.praca.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1679StPr/24/0313.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC ofertadas.