Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > instructor de maquinistas del transporte ferroviario/instructora de maquinistas del transporte ferroviario > Starszy Instruktor

Empleos en Kujawsko-pomorskie (Polonia) de instructor de maquinistas del transporte ferroviario/instructora de maquinistas del transporte ferroviario

Starszy Instruktor

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional › profesor de formación profesional/profesora de formación profesional › instructor de maquinistas del transporte ferroviario/instructora de maquinistas del transporte ferroviario.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści szkolnictwa › Nauczyciele kształcenia zawodowego › Nauczyciele kształcenia zawodowego.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: szkolenie słuchaczy w zakresie kategorii C, C+E

- znajomość budowy i zasad eksploatacji przydzielonego pojazdu oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy w tym zakresie, wykonywanie obsługiwania przydzielonego sprzętu oraz jego wyposażenia, wypełnianie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i eksploatacyjnej dotyczącej stanowiska starszego instruktora,

- umiejętność pracy w zespole, utrzymywanie i pogłębianie aktualnej wiedzy dotyczącej przepisów ruchu drogowego oraz innych aktów prawnych związanych  z szkoleniem, egzaminowaniem oraz uzyskiwaniem uprawnień,

praca fizyczna w warunkach stacjonarnych i polowych, kontakt z substancjami niebezpiecznymi i szkodliwymi,

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie średnie  3 lata doświadczenia zawodowego,wykształcenie wyższe  1 rok doświadczenia zawodowego,- udokumentowana praca w zakresie kierowania pojazdami,  praca jako instruktor nauki jazdy,

posiadanie aktualnego szkolenia  warsztaty doskonalenia zawodowego, preferowane posiadanie szerszych uprawnień instruktorskich, prawo jazdy kategorii B,C, C+E, uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, C, C+E. Pracodawca skontaktuje się z kandydatami, którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji (przegląd CV). Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 3200 zł+premia od 32.57%.

Znajomość (test wiedzy):

a. Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.

b. Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Kujawsko-pomorskie.

Ver 85 ofertas de trabajo en "Kujawsko-pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/ Centrum Szkolenia Logistyki/Wojskowe Centrum Rekrutacji.

Joanna Grzegorzewska, tel.: 261484360, 261482738, email: cslog.kjron.mil.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1646StPr/24/0252.