Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > auxiliar de enfermería > Srednja Medicinska Sestra V Urgentni Dejavnosti V Bolnišnični Dejavnosti - M/ž

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA V URGENTNI DEJAVNOSTI V BOLNIŠNIČNI DEJAVNOSTI - M/Ž

Empleo de auxiliar de enfermería en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria › auxiliar de enfermería.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd › Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu › Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SODELOVANJE PRI DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSTOPKIH

- TRANSPORT MATERIALA V LABORATORIJ, TRANSFUZIJO

- VZDRŽEVANJE PRIPOMOČKOV IN APARATOV TER SKRB ZA ČISTOČO PROSTOROV IN PACIENTOVE OKOLICE

- SODELOVANJE PRI TRANSPORTU PACIENTA NA RAZLIČNE DIAGNOSTIČNE IN TERAPEVTSKE POSEGE

- ZDRAVSTVENA NEGA IN POMOČ PRI OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH AKTIVNOSTIH

- SKRB ZA SHRAMBO PACIENTOVE OBLEKE IN RAZLIČNIH PRIPOMOČKOV

- NAMESTITEV IDENTIFIKACIJSKE ZAPESTNICE

- OPAZOVANJE PACIENTOV TER ZAGOTAVLJANJE VARNOSTI PACIENTA

- SODELOVANJE PRI PSIHIČNI IN FIZIČNI PRIPRAVI PACIENTA - OTROKA/MLADOSTNIKA NA DIAGNOSTIČNI ALI TERAPEVTSKI POSEG

- SODELOVANJE IN IZVAJANJE SVETOVANJA PACIENTOM – OTROKOM/MLADOSTNIKOM IN NJIHOVIM STARŠEM

- MERJENJE VITALNIH FUNKCIJ

- RAZDELJEVANJE PER OS TERAPIJE PO NAROČILU ZDRAVNIKA

- SPREJEM KLICEV PREKO UKW POSTAJE

- POMOČ PRI PREVOZU PACIENTA NA OZ. IZ HELIODROMA

- ZDRAVSTVENA NEGA UMRLEGA IN UREDITEV NJEGOVE DOKUMENTACIJE IN EVIDENCE PROTOKOLA UMRLIH TER NJIHOV TRANSPORT

- IZVAJANJE POSTOPKOV ZA PREPREČEVANJE ŠIRJENJA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB

- PREDAJA PACIENTA NA VSEH NIVOJIH

- DOKUMENTIRANJE POSTOPKOV ZDRAVSTVENE NEGE IN SKRB ZA PACIENTOVO DOKUMENTACIJO

- OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Nudimo vam:  - zaposlitev za nedoločen čas, za polni delovni čas - poskusno delo 2 meseca  - mentorja v času uvajanja v delo   - stabilno zaposlitev - veliko možnosti za izobraževanje - ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje. Želimo si, da:  - imate ročne spretnosti   - radi delate v timu  - ste komunikativni in nekonfliktni  - ste natančni pri delu, dosledni in odgovorni - imate sposobnost prilagajanja, hitrega odzivanja in kritične presoje  - imate opravljen tečaj TPO z AED (lahko pridobljeno v času uvajanja)  - obvladate računalniška znanja – 2. stopnja - poznate predpise iz varstva pri delu ž(lahko pridobljeno v času uvajanja) - obvladate en svetovni jezik (stopnja B2).  Vlogi priložite:  - življenjepis (zaželeno v kronološki obliki), - dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe. - dokazilo o opravljenem strokovnem izpitu. - dokazilo vpisu v Register izvajalcev v dejavnosti zdravstvene in babiške nege.  - potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.  Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov:  Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PC54276.

Ver las 359 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria › auxiliar de enfermería ofertadas.