Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/spremačica

SPREMAČ/SPREMAČICA. Croacia

Ofertas en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • svakodnevno pranje i dezinfekcija sanitarija idječjih kahlica
  • svakodnevno pranje i čišćenje podova, tepiha i hodnika u kojima borave djeca
  • pomaže odgojiteljima kod izvanrednih okolnosti

    ( povraćanje djece i sl.)

  • postavljanje i raspremanje ležaljki
  • redovito presvlačenje dječje posteljine

    (2 puta mjesečno a po potrebi i češće)

  • svakodnevno čišćenje ulaza u vrtić, terasa dvorišta
  • čišćenje stakala, lustera, vrata i opreme
  • odnošenje smeća na predviđeno mjesto
  • pranje i dezinfekcija igračaka
  • skidanje i postavljanje zavjesa
  • svakodnevno čišćenje uredskih prostorija , sanitarija, lifta
  • vođenje računa o opskrbljenosti sanitarnih prostora WC papirom , ručnicima, sapunom
  • zaključavanje i otključavanje vrtića i vanjskih ulaza i izlaza
  • vodi brigu o opskrbljenostisredstvima za higijenu, čišćenje i dezinfekciju
  • vođenje evidencijske liste HACCP-a
  • obavlja i ostale poslove po nalogu ravnatelja

ODGOVORNOST: odgovara za redovno i uredno obavljanje poslova iz djelokruga svoga rada

Grad Krk

Dječji vrtić "Katarina Frankopan“

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97,

107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Odluke Upravnog vijeća od dana 28.12.2023. i 05.03.2024. godine, predškolska ustanova Grad Krk, Dječji vrtić «Katarina Frankopan» raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnih mjesta

Uvjeti prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10/97, 107/07 ,94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (N.N.133/97).

SPREMAČ/ICA

- 1 izvršitelj/ica na neodređeno nepuno radno vrijeme – 20 h tjedno

- osnovna škola

- probni rad 30 dana

Uz vlastoručno potpisanu prijavu za natječaj kandidati/kinje dužni su priložiti:

  1. Životopis,
  2. Dokaz o državljanstvu,
  3. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  4. Dokaz o radnom stažu (elektronički zapis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja,
  5. Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13,98/19 i 57/22), ne stariji odmjesec dana od dana objave natječaja,
  6. Potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (članak 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju), ne starija od mjesec dana od dana objave natječaja,
  7. Potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi prekršajni postupak (članak 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju), ne starija od mjesec dana od dana objave natječaja,
  8. Potvrda Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere za dobrobiti djeteta sukladno čl. 25. st. 10 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starija od mjesec dana od dana objave natječaja)

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a kandidat/kinja koji bude izabran/a u obvezi je prije sklapanja ugovora o radu dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Ujedno je obaveza kandidata/inja koji budu izabran/a da prije sklapanja ugovora o radu dostave dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova.

Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (preslika vjenčanog ili rodnog lista i dr.).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze prema posebnom zakonu kao i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, potvrdu o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdanom u vrijeme trajanja natječaja, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod prethodnog poslodavca (rješenje, odluka, obavijest i sl.)

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) uz prijavu na natječaj dužni su, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) dužni su pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta dostaviti dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju koji se nalaze na poveznici: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- Zakon o civilnim stradalnicima iz DR.pdf (gov.hr)

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27.travnja 2018. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata, te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Predajom natječajne dokumentacije smatra se da je kandidat koji je izabran na natječaju dao svoju suglasnost da mu se podaci navedu u odgovoru na natječaj.

Natječajna dokumentacija se dostavlja u preslici u papirnatom ili PDF formatu na e-mail: tajnicadvkf-krk.hr ili preporučeno poštom na adresu: Grad Krk, Dječji vrtić „Katarina Frankopan“, Smokvik 7, 51 500 Krk s naznakom "Za natječaj".

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Priloženu natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici Ustanove i mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 20.03.2024. i traje do 28.03.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: GRAD KRK, DJEČJI VRTIĆ KATARINA FRANKOPAN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: KRK, SMOKVIK 7

Email: tajnicadvkf-krk.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475375.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.