Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/spremačica

Ofertas de empleo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Spremač/spremačica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla: poslovi čišćenja prostorija dječjeg vrtića.

Na temelju 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (“Narodne novine” broj 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22,101/23) i članka 54. Statuta Dječjeg vrtića Vinica, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Vinica donosi

ODLUKU

o raspisivanju natječaja

Spremač/Spremačica – 1 izvršitelj/izvršiteljice na neodređeno puno radno vrijeme

Uvjeti :

- stečena stručna sprema prema članku 24.,24.a i 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN broj 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22,101/23) i članka 8. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih radnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih radnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) i Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Vinica

- na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete

- nepostojanje zapreke u smislu članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN broj 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22,101/23)

Uz pisanu prijavu/zamolbu kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju u preslici :

- životopis

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o državljanstvu (domovnica)

- dokaz o radnom stažu (elektronički zapis radno – pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (izdan u vrijeme trajanja ovog natječaja)

- uvjerenje o ne vođenju kaznenog postupka sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN broj 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22,101/23) ne stariju od dana objave ovog natječaja

- uvjerenje o ne vođenju prekršajnog postupka sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN broj 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22,101/23) ne stariju od dana objave ovog natječaja

Kandidati/kandidatkinje koji mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji , Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata ili Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo i dostaviti dokaze o ostvarivanju prava prednosti propisane posebnim zakonima te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a kandidati/kandidatkinje su dužni po potrebi na zahtjev dostaviti originale dokumenata ili ovjerene preslike na uvid.

Izrazi navedeni u natječaju u muškom rodu neutralni su, a odnose se na osobe oba spola.

Prijave s traženom dokumentacijom, u omotnici s naznakom “ZA NATJEČAJ– spremačica” potrebno je u roku od 8 dana od dana objave dostaviti poštom ili osobno na adresu:

Dječji vrtić Vinica, Marčan, Ulica Josipa Dumbovića 3, 42207 Vinica

Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem i ne zadovoljavaju formalne uvjete iz natječaja ili su nepravodobne i nepotpune, neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić Vinica.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak:  UL. JOSIPA DUMBOVIĆA 3, MARČAN,42207 VINICA

Zamolba:  UL. JOSIPA DUMBOVIĆA 3, MARČAN,42207 VINICA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2468547.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.