Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač / Spremačica

Trabajos de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Spremač / Spremačica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za izbor

zaposlenika/ce

1. na radnom mjestu IV. vrste – spremač/ica, za puno radno vrijeme, na neodređeno vrijeme, uz obvezni probni rad od mjesec dana – jedan izvršitelj

2. na radnom mjestu IV. vrste – spremač/ica, za 50% radnog vremena, na određeno vrijeme od jedne godine, uz obvezni probni rad od mjesec dana – jedan izvršitelj.

Pristupnici trebaju ispunjavati sljedeće uvjete: završeno srednjoškolsko obrazovanje i jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Trebaju priložiti: prijavu na natječaj s navedenim kontakt podacima, životopis, dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice ili e-domovnica generirana iz sustava e-Građani), svjedodžbu o završenom obrazovanju, dokaz o radnom iskustvu (potvrda poslodavca o vrsti poslova ili preslika ugovora o radu iz kojih je razvidna vrsta poslova koje je obavljao i razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove) i dokaz o radnom stažu (elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a).

Dokazi se prilažu u neovjerenoj preslici, a u slučaju izbora je obvezno prilaganje izvornika.

Na Natječaju mogu ravnopravno sudjelovati pristupnici oba spola.

Opis poslova radnog mjesta dostupan je na mrežnim stranicama Filozofskog fakulteta u Splitu https://www.ffst.unist.hr/

Pristupnici koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, podložni su provjeri znanja i sposobnosti bitnih za obavljanja poslova radnog mjesta, putem testiranja i/ili razgovora, a ako ne pristupe, smatra se da su povukli prijavu na natječaj. O mjestu i vremenu održavanja testiranja i/ili razgovora pristupnici će dobiti obavijest putem kontakt podataka koje navedu u prijavi (adresa e-pošte).

Pristupnici su dužni prijavu na natječaj i kompletnu natječajnu dokumentaciju dostaviti u elektroničkom obliku na adresu e pošte: natjecaji_posaoffst.hr - s naznakom u naslovu e-poruke: “prijava na natječaj za radno mjesto pod t. ___”.

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno posebnim imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj.

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, br. 121/17, 98/19, 84/21), dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebna dokaze iz članka 103. stavak 1. dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 .

Sve zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani da dopune prijave.

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja izričito su suglasni da Filozofski fakultet u Splitu kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave Natječaja.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u roku od 8 dana od provedenog izbora.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U SPLITU, FILOZOFSKI FAKULTET.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecaji_posaoffst.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2460155.

Ver las 389 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.