Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

Oferta de empleo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Spremač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20,151/22,156/23) i članaka 6. i 7. Pravilnika o radu Osnovne škole „Vukomerec“, ravnatelj Osnovne škole „Vukomerec“, Porečka ulica 9, Zagreb raspisuje

N A T J E Č A J

za zapošljavanje spremača/ice

1 izvršitelj (m/ž), puno radno vrijeme 40 sati tjedno, na određeno vrijeme

Uvjeti:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu, kandidati moraju ispunjavati i posebne uvjete sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20,151/22,156/23) i članka 10. Pravilnika o radu Osnovne škole „Vukomerec“.

Radno iskustvo: nije važno

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

1. životopis

2. diplomu, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi

3. dokaz o državljanstvu

4. uvjerenje da kandidat nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona s naznakom roka izdavanja, ne starije od dana raspisivanja natječaja

5. elektronički zapis ili potvrdu o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana raspisivanja natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog (Narodne novine broj 84/21), članku 48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužni su uz prijavu na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi, sve potrebne dokaze (članak 103. stavak 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Vrijeme, mjesto i način održavanja testiranja kandidata bit će objavljeni na mrežnoj stranici škole, najkasnije 5 (pet) dana prije dana određenog za održavanje testiranja. Svi kandidati s liste kandidata prijavljenih na natječaj bit će pozvani na testiranje putem elektroničke pošte ili telefonom. Svi kandidati dužni su na testiranju sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu). Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Ovaj natječaj objavljuje se na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Osnovne škole Vukomerec. Kandidati prijavom na javni natječaj daju privolu za obradu podataka natječajnog postupka.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na mrežnoj stranici OŠ Vukomerec. http://www.os-vukomerec-zg.skole.hr/skola/ploca

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave natječaja.

Natječaj je otvoren od 20.03.2024. do 28.03.2024. godine.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti neposredno ili preporučeno zemaljskom poštom na:

Osnovna škola Vukomerec, Porečka ulica 9, 10000 Zagreb

uz naznaku: „Za natječaj – za spremača/icu “

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA VUKOMEREC.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Porečka 9, 10 000 Zagreb

Zamolba: Porečka 9, 10 000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476349.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.