Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica U Pš Donja Kovačica

Ofertas de trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Spremač/ica U Pš Donja Kovačica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

         BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA, VELIKI GRĐEVAC

TRG MATE LOVRAKA 11

43270 VELIKI GRĐEVAC

mail: uredos-mlovraka-veliki-grdjevac.skole.hr

KLASA: 112-04/24-01/2

URBROJ: 2127-02-01-24-2

Veliki Grđevac, 26. veljače 2024.

Sukladno članku 107. i 125.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

( „Narodne Novine“ br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 7/2017., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22., 156/23.) i članku 5. i 6. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovna škola Mate Lovraka, Trg Mate Lovraka 11, 43270 Veliki Grđevac, koju zastupa ravnateljica Marina Balen, dana 26. veljače 2024. godine raspisuje

N A T J E Č A J

     za radno mjesto

spremač/ica, neodređeno, nepuno radno vrijeme, 10 sati tjedno, 1 izvršitelj.

Opći uvjeti sukladno Zakonu o radu („Narodne Novine“, br. 93/14., 127/17. i 98/19., 151/22., 64/23.), posebni uvjeti sukladno članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (Narodne Novine, br: 6/2019.)

Uz vlastoručno potpisanu zamolbu kandidati moraju priložiti:

životopis

dokaz o razini i vrsti obrazovanja

dokaz o državljanstvu

potvrdu ili elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje izdano u vrijeme trajanja natječaja

uvjerenje nadležnog suda izdano u vrijeme trajanja natječaja da u trenutku podnošenja prijave na natječaj protiv osobe nije pokrenut i da se ne vodi kazneni postupak glede zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi prema članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

navesti u dokumentaciji e-mail adresu i kontakt broj mobitela radi obavještavanja o vremenu testiranja.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102.  Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne Novine“, br. 121/17., 98/19. i 84/21., 153/23.), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, br: 84/21). članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne Novine, br. 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne Novine“, br. 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.)dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (čl. 103.st1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti sve potrebne dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (čl. 49.st1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat  koji je pravodobno dostavio potpunu prijavu sa svim prilozima i ispravama i ispunjava uvjete natječaja dužan je pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje. Obavijest o datumu procjene odnosno testiranja kandidatima će se dostaviti na mail adresu ili pozivom na broj mobitela koji je naveden u prijavi na natječaj. Ako kandidat ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu kandidata da nakon izbora dostavi izvornike isprava.

Zaprimljenu dokumentaciju ne vraćamo kandidatima.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave, odnosno od 26. veljače 2024. godine do 3. ožujka 2024. godine.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Osoba koja ne podnese pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i ne obavještava se o razlozima zašto se ne smatra kandidatom natječaja.

Sukladno članku 13., stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne Novine, br: 82/08. i 69/17.) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice škole.

Prijave dostaviti neposredno ili poštom na adresu škole u zatvorenoj omotnici uz naznaku „zamolba za natječaj – za radno mjesto spremač/ica NE OTVARAJ“: Osnovna škola Mate Lovraka, Trg Mate Lovraka 11, 43270 Veliki Grđevac.

Ovaj natječaj objavljen je na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnijeg kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OŠ MATE LOVRAKA, TRG MATE LOVRAKA 11, 43270 VELIKI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2462562.

Ver las 389 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.