Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > gestor de subvenciones y ayudas/gestora de subvenciones y ayudas > Specjalista

Specjalista. Lubelskie. Polonia

Vacante en Lubelskie (Polonia) de gestor de subvenciones y ayudas/gestora de subvenciones y ayudas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › gestor de subvenciones y ayudas/gestora de subvenciones y ayudas.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Średni personel do spraw finansowych i obliczeniowych › Średni personel w zakresie rachunkowości.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1.Opracowywanie i aktualizowanie zasadniczej dokumentacji dotyczącej osiągania gotowości do podjęcia działań oraz dokumentacji pomocniczej w zakresie gotowości mobilizacyjnej i bojowej.

2.Opracowywanie projektów rozkazów wydawanych przez Szefa RZI w zakresie gotowości mobilizacyjnej i bojowej.

3.Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji alarmowania i powiadamiania oraz dokumentacji na wypadek zaistnienia sytuacji kryzysowych.

4.Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji dotyczącej uzupełniania potrzeb mobilizacyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: administracyjne - konieczne

- umiejętności: Obsługa programów pakietu MS OFFICE - konieczne

- inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju - konieczne

- pozostałe: znajomość problematyki z zakresu gotowości mobilizacyjnej i bojowej

minimum 2 letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, zajmowanie stanowisk w obszarze działalności gotowości mobilizacyjnej i bojowej lub administracyjnej

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne w formacie PDF: list motywacyjny + CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 183 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY LUBLIN.

Bogdan Wilk, tel.: 261-183-510, email: rzilublin.wkiaron.mil.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/0936.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › gestor de subvenciones y ayudas/gestora de subvenciones y ayudas ofertadas.