Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > responsable de recursos humanos > Specjalista Do Spraw Kadr I Płac

Specjalista do spraw kadr i płac. Lubelskie. Polonia

Demanda en Polonia (Lubelskie) de responsable de recursos humanos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › responsable de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Samodzielne i kompleksowe naliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych w oparciu o umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne. Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS. Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON , GUS, PIT-11, PIT-4R, PIT-8A. Rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych. Obsługa PPK. Obsługa obcokrajowców, legalizacja ich pobytu i zatrudnienia. Rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowników, zwolnień lekarskich. Kontrola terminowości dokumentów kadrowo-płacowych, szkoleń BHP oraz badań lekarskich. Wdrażanie oraz zarządzanie benefitami. Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PUP). Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezp.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne

- inne zawody: Specjalista do spraw kadr, staż: 4 lat - konieczne

- pozostałe: umowa o pracę w zastępstwie na okres od marca 2024 do grudnia 2025 r.

wykształcenie min. średnie zawodowe

min. 4 letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników w polskiej firmie, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, znajomość programu Optima ERP, znajomośc programu PŁATNIK, samodzielność, dokładność i terminowość, bardzo dobra organizacja pracy własnej, biegła znajomość pakietu Office, praca stacjonarna

godz. pracy 8-16

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G

Puławy 24100

- wymagane dokumenty: skierowanie

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 183 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

Doradca klienta, tel.: 818865531

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1869StPr/24/0113.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › responsable de recursos humanos ofertadas.