Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Specjalista Ds. Legalizacji

Specjalista ds. legalizacji. Wielkopolskie. Polonia

Oferta en Polonia (Wielkopolskie) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Koordynowanie procesu legalizacji pracy i pobytu osób spoza UE. Pomoc w uzyskaniu zezwoleń na pracę i wiz poprzez wsparcie w wypełnianiu aplikacji i monitorowanie postępu procesu. Koordynowanie i nadzorowanie procesu zatrudnienia oraz legalizacji pobytu. Dostarczanie aktualnych informacji obcokrajowcom dotyczących przebiegu procesu oraz udzielanie wsparcia w przypadku pytań czy wątpliwości. Wsparcie cudzoziemców przy relokacji. Organizowanie podróży dla cudzoziemców. Kontrola dokumentów i zbieranie wniosków o przetwarzanie paszportów/wiz. Zapewnienie precyzyjnego i terminowego wprowadzania danych do systemu. Dbanie o terminowe zakończenie całego procesu. Wsparcie innych działów.

Wymagania:

- wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne

- umiejętności: dokładność, komunikatywność, sumienność - konieczne; biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych - konieczne; doświadczenie zawodowe, staż: 1 lat - konieczne

- języki obce: filipiński - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne; angielski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: BELMÜN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Grzegorz Münnich, tel.: 502194152, email: grzegorz.munnichbelmungroup.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1679StPr/24/0641.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.