Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Electrotécnicos > Specijalist/specijalistica Za Tehničku Podršku Proizvoda

SPECIJALIST/SPECIJALISTICA ZA TEHNIČKU PODRŠKU PROIZVODA

Vacantes en Croacia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vapour International je tvrtka koja djeluje od 2016. godine pod grupacijom Ribilio - vodećim distributerom s više od 3500 trgovina u Europi, za distribuciju elektroničkih cigareta te tekućina na međunarodnom tržištu. Smješteni smo u Bujama, na sjeverozapadnom dijelu istarskog poluotoka i Republike Hrvatske.

Tvrtka Vapour International traži posvećenu osobu koja će se pridružiti našem timu kao Specijalist za tehničku podršku proizvoda.

Opis posla:

  • Nadgledanje i testiranje grešaka i kvalitete proizvoda: Kategorizacija i precizno bilježenje grešaka radi olakšavanja efikasne rezolucije kroz namjenska ispitivanja.
  • Dokumentiranje tehničkih anomalija i njihovih rješenja: Točno dokumentiranje tehničkih anomalija kroz odgovarajuće alate i rješenja za buduće reference i kontinuirano poboljšanje naših proizvoda.
  • Komunikacija rezultata inspekcija s voditeljem tehničke podrške: Jasno komuniciranje rezultata inspekcija i potrebnih radnji voditelju tehničke podrške radi olakšavanja brze rezolucije problema.
  • Nadzor rada centara za pomoć: Provjera ispravnosti postupaka povrata koje provode centri za pomoć.

Uvjeti:

  • Poznavanje osnova elektrotehnike.
  • SSS elektrotehnika i slična usmjerenja
  • Prethodno iskustvo u tehničkoj podršci ili srodnim područjima.
  • Poznavanje talijanskog jezika.
  • Izvrsne analitičke sposobnosti i pažnja na detalje.
  • Odlične komunikacijske i interpersonalne vještine.
  • Sposobnost efikasnog prioritiziranja zadataka i rada u dinamičnom okruženju.

Što nudimo:

  • Vrsta zaposlenja na određeno vrijeme, moguć stalni radni odnos.
  • Redovita i sigurna primanja
  • Isplaćeni putni troškovi
  • Mogućnost trajnog zaposlenja
  • Stalna fiksna primanja uz mogućnost napredovanja
  • Posao se obavlja isključivo iz sjedišta firme (Buje, Istra)

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VAPOUR INTERNATIONAL d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 052 220040

Email: hrribilio.com

NajavaMobitel: 099 6026555

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461310.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.