Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > mecanógrafo/mecanógrafa > Sodni Zapisnikar V-i - M/ž

SODNI ZAPISNIKAR V-I - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de empleo de mecanógrafo/mecanógrafa en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd › Strojepisci/strojepiske ipd › Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil.

Descripción de la oferta de trabajo:

SODNI ZAPISNIKAR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PISANJE PO NEPOSREDNEM DIKTATU NA GLAVNIH OBRAVNAVAH, NAROKIH, ZASLIŠANJIH NA SEDEŽU ORGANA IN NA ZUNANJEM POSLOVANJU SODIŠČA,

PISANJE PO NAREKU, DIKTAFONU ALI PREPISOVANJE ZELO ZAHTEVNIH VLOG, OBRAZLOŽITEV SODNIH ODLOČB ALI DRUGIH PISANJ,

SAMOSTOJNO SESTAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH DOPISOV, SKLEPOV, ODREDB,

SAMOSTOJNA OPRAVILA V ZVEZI Z VABLJENJEM NA GLAVNO OBRAVNAVO, NAROKE IN ZASLIŠANJA, ODPRAVLJANJE SODNIH PISANJ IN VODENJE EVIDENC,

SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV PO KONČANIH OBRAVNAVAH, NAROKIH IN ZASLIŠANJIH, IZDELAVA POPISOV IN ARHIVIRANJE SPISOV PO DOLOČILIH SODNEGA REDA,

TERJANJE IN IZTERJAVA TAKS PO ODREDBI PISARNE, SODNIKA IN STROKOVNEGA SODELAVCA,

SAMOSTOJNA IZDELAVA ODREDB RAČUNOVODSTVU ZA PLAČILO IZVEDENCEM, ZBIRANJE PODATKOV IZ SPISA,

SAMOSTOJNA IZDELAVA PREDLOŽITVENIH POROČIL PO ODREDBI SODNIKA,

URGIRANJE VRNITEV ZAPROSIL IN NEPRAVOČASNO VRNJENIH SPISOV,

UGOTAVLJANJE PRAVILNIH NASLOVOV NASLOVLJENCEV PRI NEVROČENIH PISANJIH,

UGOTAVLJANJE PREDKAZNOVANOSTI,

NADOMEŠČANJE SODNIH ZAPISNIKARJEV V BOLNIŠKEM STALEŽU,

PROCESIRANJE DOLOČENIH TIPOV VHODNIH DOKUMENTOV,

PRAVILNO KLASIFICIRANJE DOKUMENTOV PRED FAZO PROCESIRANJA,

VALIDIRANJE VSEH TIPOV VHODNIH DOKUMENTOV,

IZLOČANJE DOKUMENTOV NA BIVŠIH ZADEVAH PRED OPREMLJANJEM S ČRTNO KODO IN USTREZNA ODPRAVA LE-TEH,

PRAVOČASNA OBDELAVA ZAHTEVKOV ZA VRAČILO TAKS,

USTREZNO RAZVRŠČANJE IN OBDELAVA NEPOPOLNIH VLOG.

, Pogoji, ki jih morajo kandidati izpolnjevati za zasedbo delovnega mesta:

—srednja strokovna ali splošna izobrazba,

—najmanj eno leto delovnih izkušenj,

—opravljen izpit iz poznavanja določil Sodnega reda.

Prijava mora vsebovati:

1.izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izo-brazba pridobljena,

2.pisno izjavo o vseh dosedanjih zaposlitvah, iz katere je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj. V izjavi kandidat navede datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznem delodajalcu, ter kratko opiše delo, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu.

Prijava na prosto delovno mesto mora biti prijavljena na obrazcu Su KS 70/2024.

Ostali pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta in prijavni obrazec so objavljeni na spletni strani Okrajnega sodišča v Ljubljani.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OKRAJNO SODIŠČE V LJUBLJANI, Miklošičeva cesta 10 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PEZDIR JANA
Contact Email: kadrovska.ojljsodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE51962.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa ofertadas.