Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Sobar/ica - čistač/ica

SOBAR/ICA - ČISTAČ/ICA. Croacia

Trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rezidencija Skiper d.o.o., Alberi 300, Savudrija, na temelju Odluke Uprave društva objavljuje

N A T J E Č A J za radno mjesto

SOBAR/ICA-ČISTAČ/ICA

1 izvršiteljica u periodu od 01.05.2024.

  • NKV ili SSS
  • poznavanje minimalno 1 stranog jezika u govoru

Opis poslova:

  • Čišćenje dodijeljenih smještajnih jedinica uključujući pospremanje kreveta, čišćenje prašine sa namještaja u smještajnoj jedinici, čišćenje kupaonice i kuhinje, usisavanje.
  • Provjera stanja i funkcionalnosti smještajnih jedinica, prijava mogućih nedostataka
  • Čišćenje hodnika i podova javnih površina oko dodijeljenih smještajnih jedinica, održavanje čistoće opreme i spremnica
  • odgovaranje na sva pitanja i zahtjeve gostiju na prijateljski i uljudan način, poduzimanje potrebnih akcija te prosljeđivanje problem nadređenima

Odabranim kandidatima nudimo rad u respektabilnom Društvu, stimulativna primanja, edukaciju, radno okruženje u kojem prepoznajemo i timski rad i zalaganje pojedinca. Od kandidata tražimo odgovornost, fleksibilnost, sklonost timskom radu i motiviranost.

Na adresu Rezidencija Skiper d.o.o., ZA NATJEČAJ, Alberi 300, 52475 Savudrija ili na e-mail adresu nikolina.cernekaskiper.hr zainteresirani kandidati trebaju poslati:

  • molbu,
  • životopis.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Slanjem prijave kandidati pristaju na upotrebu i pohranjivanje svojih osobnih podataka u svrhu provedbe selekcijskog postupka. Osobni podaci i dokumentacija kandidata čija prijava ne bude prihvaćena, biti će odmah izbrisani.

Rok podnošenja molbi: do 20.04.2024. godine

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: REZIDENCIJA SKIPER d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Alberi 300, 52475 Savudrija

Email: nikolina.cernekaskiper.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2478073.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.