Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > representante comercial > Skrbnik Ključnih Strank - M/ž

SKRBNIK KLJUČNIH STRANK - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Trabajo en Podravska (Eslovenia) de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice › Komercialni zastopniki/komercialne zastopnice za prodajo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

SKRBNIK KLJUČNIH KUPCEV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAVEZOVANJE STIKOV S STRANKAMI IN DOBAVITELJI, PREDSTAVLJANJE STORITEV, SVETOVANJE IN POGAJANJA, PRODAJANJE STORITEV STRANKAM, SKLEPANJE POGODB, IZVAJANJE POPRODAJNIH AKTIVNOSTI IN SKRBNIŠTVO STRANK, RAZISKAVA IN ANALIZA TRŽIŠČ IN STORITEV, REALIZIRANJE OSEBNEGA PRODAJNEGA NAČRTA, PRIPRAVLJANJE NAČRTOV, ANALIZ IN POROČIL S PODROČJA DELA, SPREMLJANJE IN ANALIZIRANJE DELOVANJA KONKURENCE., Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba univ. dipl. ekonomist oz. drugi ustrezni poklici visokošolskega izobraževanja druge stopnje. Izobrazba-alternativa: visokošolsko strokovno izobraževanje in 5 let delovnih izkušenj s področja dela. Delovne izkušnje: najmanj 2 leti na enakih ali podobnih delih. Dodatna funkcionalna znanja: Word in Excel-osnovno znanje, vozniški izpit B kategorije, obvladovanje Outlooka, obvladovanje tujega jezika na ravni A2-angleščina, slovenski jezik-visoka raven. Priporočena znanja: PowerPoint-osnovno znanje. Psihofizične sposobnosti: verbalna in pisna komunikacija, komunikativnost, fleksibilnost, samoiniciativnost, organizacijske sposobnosti.

Prijave z življenjepisom in dokazili sprejemamo preko e-prijave:

K prijavi je potrebno priložiti potrdilo o nekaznovanosti.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 421 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: POŠTA SLOVENIJE D.O.O., Slomškov trg 10 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF43808.

Ver las 343 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.