Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Skladištar/skladištarka

Oferta de trabajo en Croacia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Skladištar/skladištarka

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: upravljanje, transport i održavanje materijala i proizvoda u proizvodnim i skladišnom prostoru.

Osnovne dužnosti i odgovornosti:

  • Odgovoran za zaprimanje i otpremanje robe, uključujući direktan ulaz u skladište, sortiranje i izvršavanje odgovarajućih transakcija u informatičkom sustavu skladišta.
  • Organizacija robe i materijala unutar skladišnog prostora i prijevoz materijala unutar proizvodnih jedinica.
  • Osiguravanje da su sve transakcije ispravno evidentirane.
  • Sudjelovanje u inventurama i pregledu zaliha.
  • Održavanje reda i čistoće u svakom trenutku.
  • Rad sa središnjim upravljačkim sustavom skladišta.
  • Korištenje viličara u svrhe transporta robe.
  • Pridržavanje svih sigurnosnih pravila i upotreba potrebne zaštitne opreme.
  • Pridržavanje i poštivanje svih postupaka unutar politike sigurnosti tvrtke.

Uvjeti:

  • obrazovanje: SSS
  • 1+ godina iskustva rada u skladišnom okruženju.
  • Znanje engleskog jezika je prednost.
  • Dozvola za upravljanje viličarom je prednost.
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju i prilagodbu različitim zadacima.
  • Motivacija za učenje novih vještina.

    Ako ste zainteresirani, molimo prijavite se sa svojim životopisom na hrvatskom ili engleskom jeziku.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Jabil Croatia d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2451898.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.