Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Skladištar (m/ž)

SKLADIŠTAR (M/Ž). Croacia

Empleos en Croacia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

Skladištar (m/ž)

Više programa

Sesvete

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • imate radnog iskustva u skladišnom poslovanju (prednost, nije uvjet)
  • upoznati ste s asortimanom neprehrambene robe
  • volite raditi u timu
  • imate vozačku dozvolu B kategorije
  • položili ste ispit za rukovanje viličarom (prednost, nije uvjet)
  • završili ste srednju školu (SSS)
  • spremni ste na rad u smjenama

Očekujemo od Vas:

  • utovarivanje, istovarivanje i vršenje pretovara robe
  • zaprimanje robe uz kvalitativnu i kvantitativnu analizu artikala
  • komisioniranje robe po izlaznim nalozima
  • kontroliranje komisionirane robe
  • briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganje otpada na predviđena mjesta
  • upravljanje viličarom

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:

  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Naknada za topli obrok
  • Božićnica, uskrsnica, regres
  • Nagrada za radne rezultate
  • Sistematski pregledi
  • Potpora za novorođenče
  • Dar djetetu
  • Jubilarne nagrade
  • Sustavno uhodavanje u posao
  • Sustavi stimulacije i nagrađivanja
  • Edukacija i usavršavanje
  • Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 22.04.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PEVEX d.d..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488782.

Ver las 171 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.