Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Siivooja, Wirestaff Oy, Wirestaff Turku, Turku

Siivooja, WireStaff Oy, WireStaff Turku, Turku. Varsinais-Suomi

Empleos de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Turkuun ammattitaitoista ja luotettavaa SIIVOOJAA.

Onko siisteydestä huolehtiminen sinulle palveluammatti? Hienoa, saatat olla etsimämme henkilö!

Haemme luotettavaa, joustavaa ja perussiivoustaitoista siivoojaa asiakkaamme kohteisiin.

Työtä on tarjolla 4-5 x viikossa, 6-7,5 h/ pvä. Työ ajoittuu pääosin klo 6-18 välille.

Edellytämme valittavalta henkilöltä sujuvaa suomen kielen taitoa, iloista asennetta, reippautta ja aikaisempaa työkokemusta siivouksen parista. Kiinnostuksen ja näyttöjen mukaan valittavalla henkilöllä on mahdollisuus saada lisävastuuta organisaatiossa.

Mikäli tunnistit itsesi työpaikkailmoituksen kuvauksestamme niin ota yhteyttä!

Asiakasyrityksemme hyviä puolia ovat lämminhenkinen ja kannustava työyhteisö. Omistajat ja työnjohto ovat lähellä arkeasi. Täällä panostetaan laatuun ja asiakaspalveluun siivouskohteissa. Työajat ovat riittävät ja ihmiset kohdataan ihmisinä. Työntekijöiden hyvinvoinnista huolehditaan ja heidät nähdään toivotun asiakaskokemuksen mahdollistajina.

Edellytämme sinulta:

Vahvaa työmoraalia ja halua palvella omalta osaltasi asiakkaita. Halua ja kykyä vastaanottaa palautetta, oppia ja kehittyä. Arvostamme laitos- tai toimitilahoitajan koulutusta ja kokemusta. Ahkeraa ja energistä työskentelyotetta, oma-aloitteisuutta sekä valmiutta itsenäiseen työskentelyyn. Pitkää kokemusta tärkeämpää on omatoiminen ja reipas asenne työntekoon, saat työtehtäviin kattavan perehdytyksen. Suomen kielen taito on tehtävässä välttämätön.

Heräsikö kiinnostuksesi?

Täytä hakemus pikaisesti sillä käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana. Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

http://wirestaff.likeit.fi/apply/15394626  https://wirestaff.likeit.fi/apply/15394626

Lisätietoja antaa: ?

Lisätietoa tehtävästä antaa Hanski Hynni?puh. 040 307 5016 tai hanski.hynniwirestaff.fi   mailto: hanski.hynniwirestaff.fi   ?

Hyvässä Wireessä!

Wire on tuore, mutta kokenut henkilöstöalan toimija.

Osaamisemme pohjautuu yhteensä yli 80 vuoden kokemukseen henkilöstövuokrauksesta ja rekrytoinneista useilta eri toimialoilta. Meille on tärkeää, että tunnemme asiakkaamme ja työntekijämme henkilökohtaisesti. Ymmärrämme myös erilaisten työympäristöjen haasteet ja vaatimukset. Wire on meidän näköisemme - ei turhaa kiertelyä tai jauhantaa.

Osa - aikatyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: WireStaff Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:6e2a8190-9c54-460f-a223-3f972e29282f.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.