Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ayudantes de cocina > Servir/ka

Vacantes de Ayudantes de cocina en Croacia

Servir/ka

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Food preparation assistants › Food preparation assistants › Kitchen helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 31. stavak 3. Statuta Ustanove ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba (u daljnjem tekstu: Ustanova) i prethodne suglasnosti gradonačelnika Grada Zagreba za zasnivanje radnog odnosa sklapanjem ugovora na neodređeno vrijeme, KLASA: 550-01/24-04/4, URBROJ: 251-09-12-1/004-24-31 od 26. veljače 2024., Ravnatelj Ustanove raspisuje

Natječaj za radna mjesta

Ustanova ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba raspisuje natječaj za obavljanje poslova

- SERVIRKA (m/ž)

• Dva (2) izvršitelja za rad na neodređeno vrijeme (40 sati tjedno) uz uvjet probnog rada u trajanju od mjesec dana, na lokacijama Ustanove ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba (Zagreb i Velika Kosnica)

OPIS POSLOVA:

-organizira i uslužuje obroke,

-poslužuje hranu u blagovaonici, čajnim kuhinjama i korisnicima u domove u okviru programa dostave obroka u kuću,

-skuplja posuđe i pribor za jelo sa stolova u blagovaonicama, čajnim kuhinjama i domovima korisnika, sortira ga i nosi u prostorije za pranje,

-sređuje stolove, briše, pere i dezinficira, brine o čistoći i izgledu blagovaonice,

-dezinficira kolica i ostali pribor potrebit za posluživanje obroka,

-nadzire rad i čistoću prostorija i osoba svog djelokruga, vodi računa o čistoći stolova, stolica, sitnog inventara i ostalog inventara i odgovoran je za sav inventar kojim rukuje,

-odgovoran je za upotrebu svih tehničkih pomagala za serviranje (pribor, suđe, kolica za jelo, grijači…),

-tumači dnevni jelovnik korisnicima,

-obavlja i druge poslove koje mu povjeri glavni kuhar te voditelj odjela

UVJETI: NKV/PKV, SSS

Uz pismenu zamolbu za prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

- kopija domovnice

- kopija svjedodžbe/diplome o završenom obrazovanju

- životopis

- potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 6 mjeseci)

- kopija vozačke dozvole (za radno mjesto vozač-dostavljač)

- Potvrda o radnom stažu izdana od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN121/17, 98/19 i 84/21), a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici: popis dokaza za ostvarivanje prava pri zapošljavanju.pdf (gov.hr)

Pismene prijave s prilozima treba podnijeti u roku od osam radnih dana od objave natječaja na adresu: Ustanova ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba, Zagreb, Kruge 44, putem pošte ili osobno s naznakom NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO i navesti radno mjesto za koji se kandidat prijavljuje te naznaku: (NE OTVARATI).

Natječaj se objavljuje 18. ožujka 2024. na internetskim stranicama Ustanove ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba www.dobri-dom.hr i traje od 18. ožujka 2024. do 27. ožujka 2024.

Nakon isteka roka provodi se postupak izbora kandidata.

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune, nepravodobne i nepotpisane prijave neće se razmatrati.

Kandidati se mogu pozvati na usmeni razgovor (intervju) koji provodi Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje.

Kandidati prijavom na natječaj pristaju da Ustanova ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba, kao voditelj obrade, prikupljene podatke, na temelju ovog natječaja obrađuje samo u obimu i samo u svrhu provedbe natječaja, od strane ovlaštenih osoba za provedbu natječaja.

Ustanova ˝Dobri dom˝ Grada Zagreba s osobnim podacima, postupat će sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili oštećenja.

U skladu s člankom 13. st. 3 Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) prijaviti se mogu kandidati oba spola koji ispunjavaju gore navedene uvjete. Izrazi koji se koriste u tekstu natječaja, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i jednako su primjenjivi i na ženski i na muški rod.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Ustanova Dobri dom Grada Zagreba.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: KRUGE 44, 10000 ZAGREB

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476584.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.