Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Agrónomos > Samostalni Referent/referentica Hortikulture

Ofertas de empleo de Agrónomos en Croacia

Samostalni Referent/referentica Hortikulture

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Farming, forestry and fisheries advisers.

Descripción de la oferta de trabajo:

  • osmišljava (projektira) nove travnjake, cvjetne gredice, nove javne ili privatne zelene i cvjetne površine,
  • predlaže rekonstrukcije starih hortikulturnih nasada,
  • izrađuje stručna mišljenja o stanju hortikulturnih nasada,
  • koordinira aktivnosti pri podizanju novih i rekonstrukciji starih nasada.
  • prati i nadzire realizaciju podizanja i/ili rekonstrukcije hortikulturnih nasada (troškovnik, količine i dr.)
  • odgovara za kvalitetu i izvršenje povjerenih poslova,
  • odgovara za pravovremeno upoznavanje pretpostavljenog s poteškoćama u obavljanju poslova radnog mjesta, te za iznošenje prijedloga za otklanjanje istih;
  • odgovara za sprečavanje nepovoljnog utjecaja na okoliš,
  • odgovoran je za izvršenje poslova na siguran način sukladno propisanim pravilima u dokumentaciji integriranog sustava upravljanja kvalitetom, okolišem i sigurnosti,
  • odgovoran je za pravovremeno obavještavanje pretpostavljenog o nesukladnostima i potencijalno opasnim situacijama po zdravlje i sigurnost,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog

GKP ČAKOM d.o.o.

Mihovljan

Mihovljanska 10

KLASA: 100-01/24-01/23

URBROJ: 2109-74-04-01/1-24-3

Mihovljan, 02.02.2024.

Na temelju Odluke Direktora GKP ČAKOM d.o.o. KLASA: 100-01/24-01/23 URBROJ: 2109-74-04-01/1-24-2 od 02.02.2024. godine objavljuje se sljedeći

NATJEČAJ

za prikupljanje ponuda za radno mjesto

„SAMOSTALNI REFERENT HORTIKULTURE“

traži se 1 izvršitelj -

Uvjeti:

  • 6.st ili 6.sv ili 7.1.sv razina cjelovite kvalifikacije prema HKO (Zakon o hrvatskom kvalifikacijskom okviru NN 22/13, 41/16, 64/18, 47/20, 20/21) ili stručni prvostupnik ili sveučilišni prvostupnik ili magistar inženjer biotehničkih znanosti (poljoprivreda, krajobrazna arhitektura ili šumarstvo) prema Zakonu o akademskim i stručnim nazivima i akademskom stupnju (NN 107/07; 118/12)
  • osposobljenost za rad na siguran način
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • radno iskustvo najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima

Prednost pri zapošljavanju će se dati kandidatima koji udovoljavaju uvjetima glede cjelovitosti kvalifikacije iz područja poljoprivrede i to hortikulture te područja šumarstva – urbano šumarstvo.

Kandidati su dužni uz vlastoručno potpisanu ponudu (koja istovremeno može biti i zamolba – dokaz broj 1.) na natječaju u zatvorenoj omotnici priložiti slijedeće dokaze:

1. Ponuda - zamolbu u kojoj se navode osobni podaci podnositelja prijave (ime i prezime, adresa stanovanja, broj mobitela, e-mail adresa),

2. Životopis s detaljnim opisom dosadašnjeg rada,

3. Dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz natječaja (preslika diplome),

4. Dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

5. Presliku domovnice (ili elektronički zapis iz knjige državljana) i presliku rodnog lista (ili elektronički zapis iz matice rođenih)

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Pismene ponude na natječaj s dokazima o ispunjenju uvjeta podnose se GKP ČAKOM d.o.o., Mihovljanska 10, Mihovljan (s naznakom natječaj za radno mjesto „SAMOSTALNI REFERENT HORTIKULTURE“) u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Pravodobnom ponudom smatrati će se ponuda koja je podnesena na adresu GKP ČAKOM d.o.o. Mihovljanska 10, Mihovljan, 40000 Čakovec te koja je na navedenu adresu pristigla u roku od 8 dana. Potpunom ponudom smatrati će se ponuda koja sadrži sve tražene dokaze navedene u ovom natječaju.

Nepravodobne i nepotpune ponude neće se razmatrati.

Direktor GKP ČAKOM d.o.o. je posebnom Odlukom imenovao Povjerenstvo za provedbu ovog natječaja. Povjerenstvo će po proteku roka za dostavu ponuda, sastaviti listu kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja te ih pozvati na razgovor.

Za kandidata koji ne pristupi razgovoru smatrati će se da je povukao ponudu na natječaj. Na temelju provedenog natječaja i prijedloga Povjerenstva za provedbu ovog natječaja za izbor kandidata, Direktor će izabrati “samostalnog referenta hortikulture”.

GKP ČAKOM d.o.o. zadržava pravo poništenja ovog natječaja bez obrazloženja te zbog toga ne odgovara kandidatima za eventualnu štetu.

S odabranim kandidatom sklopiti će se ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6 mjeseci.

Direktor

Ivan Perhoč, bacc. ing. el.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: GKP ČAKOM D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Mihovljanska 10, Mihovljan, Čakovec

Email: cakomcakom.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2450669.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines ofertadas.