Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Sairaanhoitaja, Järvenpään Just, Keski-uudenmaan Hyvinvointialue, Järvenpää

Sairaanhoitaja, Järvenpään JUST, Keski-Uudenmaan hyvinvointialue, Järvenpää

Empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Terveydenhuollon erityisasiantuntijat › Hoitotyön erityisasiantuntijat › Ylihoitajat ja osastonhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule Järvenpään terveysasemalle perusterveydenhuollon pariin, jossa meillä on tarjolla määräaikainen työsuhde!

Haemme sairaanhoitajaa tai terveydenhoitajaa Järvenpään terveysaseman moniammatilliseen tiimiiimme. Tiimeissämme viihdytään, meillä on kilpailukykyiset palkat sekä mahdollisuus joskus myös etätyöhön.

Tässä tehtävässä voit olla aloittelija tai raudanluja ammattilainen, me odotamme sinulta positiivista ja innostunutta asennetta sekä sitoutumista työhön. Pääasia on, että osaat kuunnella potilasta ja tehdä työtä tiimissä potilaan hyväksi.

Työtehtäviisi kuuluu perusterveydenhuollon asiakkaiden hoito ja hoidon tarpeen arviointi puhelimitse, etävastaanotoilla sekä vastaanotoilla. Käytössämme on Omni360-potilastietojärjestelmä. Työ on pääsääntöisesti päivätyötä, joka tehdään Järvenpään terveysasemalla ja tiimeissämme on joskus mahdollisuus myös etätyöhön.

Tarjoamme monipuolisen, mielenkiintoisen ja vaihtelevan työn, jossa pääset kehittämään osaamistasi ja hyödyntämään omia vahvuuksiasi. Perehdytämme sinut työtehtäviisi ja moniammatillinen työyhteisö tiimissä tukee sinua työssäsi. Valinnassamme painotamme sopivuutta tehtävään.

Kelpoisuusehtona on sairaanhoitajan tai terveydenhoitajan tutkinto.

Tietoja palvelussuhteista:

- Määräaikainen työsuhde (perhevapaa) ajalle 11.3. - 5.11.2024, tai aloitus sopimuksen mukaan

- Tehtäväkohtainen palkka on 3022,23 e/kk. Lisäksi maksamme työkokemukseen perustuvaa lisää.

- Työaika on 38,25/viikko

- Tutustu rekrytointisivuston kautta Keusoteen sekä rekrytointiprosessiimme. Lue meidän työsuhde-eduista (mm. Epassi 200e, työterveyshuolto) sekä näe tehtävään mahdollisesti vaadittavat todistukset/luvat. https://www.keusote.fi/etusivu/toihin-meille/rekry/.

Kysy rohkeasti lisätietoja hoitotyön esihenkilö Tiina Monoselta: puh. 050 497 1142, tiina.mononenkeusote.fi tai hoitotyön esihenkilö Sari Saloranta: puh. 050 497 8888, sari.salorantakeusote.fi . Kontaktoimme hakijoita jo hakuaikana.

Kerrothan hakemuksessasi kattavasti osaamisestasi sekä itsestäsi.

Hakuaika päättyy 15.2.2024 klo 14.00.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Keski-Uudenmaan hyvinvointialue.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:5ded64c2-8b7a-40e7-85a4-ee27e9ce9c0c.

Ver las 406 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.