Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Sairaanhoitaja, Arvoises Oy

Contratación de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales en Finlandia

Sairaanhoitaja, Arvoises Oy

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Terveydenhuollon erityisasiantuntijat › Hoitotyön erityisasiantuntijat › Ylihoitajat ja osastonhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tarjoamme  kehitysvammaisille ja erityistä tukea tarvitseville lapsille ja nuorille sekä nuorille aikuisille tilapäistä hoitoa yksiköissämme Jalasjärvellä, Kauhajoella ja Seinäjoella sekä kotihoitoa Etelä-Pohjanmaan hyvinvointialueella.

SAIRAANHOITAJA

Olisitko kiinnostunut monipuolisesta työnkuvasta hoitotyön tekijänä, tukena ja kehittäjänä yksiköissämme?

Työ on liikkuvaa. Tehtäviin sisältyy mm. työskentelyä yksiköissä, lääkehoidon ja hoitotyön kehittämistä, mahdollisesti muuta asiakastyötä osaamisesi mukaan.

TOIVOMME SINULTA:

-kiinnostusta työskentelyn kehitysvammaisten ja erityistä tukea tarvitsevien kanssa

-hyviä valmiuksia lääkehoidon ja hoitotyön kehittämiseen

-valmiuksia työskennellä pienessä organisaatiossa, nopeastikin vaihtuvissa tilanteissa

-kokemusta lasten ja nuorten kanssa työskentelystä

-mahdollisesti neuropsykiatrista osaamista

Kaikessa toiminnassamme tavoittelemme korkeaa laatua ja haluamme kehittyä joka päivä.

Määräaikaisuuden jälkeen tehtävässä on mahdollisuus vakinaistua.

Työ voi soveltua myös Sinulle, joka haluat työskennellä

60-100% työajalla.

Työpaikalla noudatetaan yksityisen sosiaalipalvelualan työehtosopimusta. Työpaikka on savuton. Työntekijöiltä edellytetään tartuntalain mukaiset rokotukset ja tarkastamme rikostaustaotteen lasten kanssa työskentelyyn. Ajokortti on välttämätön.

Tervetuloa tapaamaan ja kuulemaan lisää meillä työskentelystä.

Número de puestos: 1.

Empleador: Arvoises Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1bc9290e-6ff4-4aa5-9b0e-bcd442ad62d5.

Ver las 422 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.