Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > carpintero/carpintera > Remonttikirvesmies Pääkaupunkiseudulle, Kvr-vuokraus Oy

Ofertas de trabajo de carpintero/carpintera en Finlandia

Remonttikirvesmies Pääkaupunkiseudulle, Kvr-vuokraus Oy

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Kirvesmiehet ja rakennuspuusepät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Remonttikirvesmies pääkaupunkiseudulle

Huoneistosaneerauksiin erikoistunut asiakkaamme etsii asiakaspalveluhenkistä kirvesmiestä nopeatempoisiin remonttitöihin pääkaupunkiseudulla.  Tehtävässä edellytetään kokemusta erityisesti laminaatin asentamisesta, joustavuutta ja kykyä itsenäiseen työskentelyyn.  Suomen kielen taito, oman auton käyttömahdollisuus sekä voimassa oleva työturvallisuuskortti vaaditaan.

Tarjoamme pitkäkestoisen sisätyön vaihtuvissa kohteissa.  Työ alkaa heti sopivan tekijän löydyttyä!

Yhteydenotot: Aaltovoima Oy/ Jari Rousu p. 050 453 3011, jari.rousuaaltovoima.fi

Aaltovoima Oy on moderni rekrytointi- ja henkilöstövuokrausyritys.

Perusta toiminnallamme on luotettavuus ja joustavuus. Keskeisimpiä arvojamme ovat työntekijöiden viihtyvyys ja positiivisen ilmapiirin vaaliminen työyhteisössä. Jokainen työntekijä ja asiakas on meille tärkeä.

Henkilöstöllämme on yhteensä kymmenien vuosien kokemus rakentamisen, logistiikan, teollisuuden ja palvelualojen rekrytoinneista henkilöstövuokrausalalla. Palveluitamme ovat henkilöstövuokrauksen ohella joustorekrytointi, urakat, suorarekrytointi ja ulkoistus.

7-15.30

Número de puestos: 1.

Empleador: KVR-Vuokraus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:139942e6-069b-4d67-a838-6f19b92adfcd.

Ver las 233 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Carpinteros de armar y de obra blanca › carpintero/carpintera ofertadas.