Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ayudante de recursos humanos > Referent V Kadrovstvu - M/ž

REFERENT V KADROVSTVU - M/Ž. Pomurska. Eslovenia

Demanda de ayudante de recursos humanos en Pomurska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje › Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za kadrovske evidence.

Descripción de la oferta de trabajo:

URADNIK ZA KADROVSKE EVIDENCE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev oz. z možnostjo podaljšanja delovnega razmerja, polni delovni čas, 40, -VODENJE KADROVSKIH EVIDENC,

-PRIPRAVA POGODB O ZAPOSLITVI PO PREDHODNO PRIPRAVLJENEM VZORCU,

-PRIJAVA / ODJAVA ZAPOSLENIH V ZDRAVSTVENO IN SOCIALNO ZAVAROVANJE OZ. VARSTVO,

-PRIPRAVA IN ODDAJA OBRAZCEV O POTREBI PO NOVIH ZAPOSLITVAH,

-SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN DELOVNO-PRAVNIH PREDPISOV,

-PISANJE DOPISOV, POTRDIL, SKLEPOV, ZAPISNIKOV,

-KOORDINACIJA S PREDSTAVNIKOM ZA IZVAJANJE STROKOVNIH NALOG VARNOSTI PRI DELU IN MEDICINO DELA O IZVAJANJU ZDRAV. VARSTVA PRI DELU,

-PREVZEM DOKUMENTACIJE,

-UGOTAVLJANJE VERODOSTOJNOSTI DOKUMENTOV,

-OPREMA DOKUMENTOV S POTREBNIMI PODATKI,

-PRIPRAVA IN POSREDOVANJE POROČIL ZA ODLOČANJE,

-OBČASNO NADOMEŠČANJE POSLOVNE SEKRETARKE,

-SKRB ZA GOSPODARNO RAVNANJE Z MATERIALOM, DELOVNIMI SREDSTVI,

-VZDRŽEVANJE ČISTOČE NA DELOVNEM MESTU,

-DRUGA DELA (NPR. DELO V INVENTURNIH KOMISIJAH, PRI ČEMER SE DELAVCA USPOSOBI Z ENOSTAVNIMI NAVODILI DELODAJALCA),

-IZVAJANJE VSEH NALOG, KI PREPREČUJEJO ŠKODO IN ZAGOTAVLJAJO NEMOTENO POSLOVANJE PODJETJA,

-VAROVANJE OSEBNIH PODATKOV, S KATERIMI SE SEZNANI,

-VAROVANJE POSLOVNE SKRIVNOSTI,

-IZVAJANJE UKREPOV S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU,

-DRUGE NALOGE PO SKLEPU OZ. NALOGU NADREJENEGA VODJE V SKLADU S POTREBAMI DELOVNEGA PROCESA IN V SKLADU S POOBLASTILI,

TER OSTALA DELA IN NALOGE V SKLADU Z AKTOM O SISTEMATIZACIJI DELOVNIH MEST PODJETJA CARTHAGO.

, -razumevanje, govorjenje in pisanje v slovenskem jeziku – raven C1 (po Skupnem evropskem referenčnem okviru za jezike),

-aktivno znanje nemškega jezika, zaželjeno znanje angleškega jezika,

-računalniška pismenost (MS Office–- Word, Excel, e-pošta, internet ...)

-sposobnost sistematičnega načina dela,

-fleksibilnost,

-analitične sposobnosti, strokovnost, natančnost, samostojnost pri delu,

-smisel za timsko delo, dobre komunikacijske in organizacijske veščine.

Za zasedbo delovnega mesta je potrebno predložiti potrdilo o nekaznovanosti., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 78 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CARTHAGO PROIZVODNJA AVTODOMOV D.O.O., KAMENICE 2 , 9233 ODRANCI.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VÜTEK BARBARA
Contact Phone: 02-5735-484
Contact Email: zaposlitevcarthago.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE55353.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos ofertadas.