Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Referent V Rezervacijah - M/ž

Ofertas de trabajo en Obalno-kraška (Eslovenia)

Referent V Rezervacijah - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENTI V TURISTIČNIH IN POTOVALNIH AGENCIJAH, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 10 mesecev, polni delovni čas, 40, SPREJEM IN POTRDITEV REZERVACIJ GOSTOV V DOMAČEM IN TUJEM JEZIKU, SODELOVANJE Z RECEPCIJAMI GLEDE VSEH VPRAŠANJ, KI SE NANAŠAJO NA GOSTOVO REZERVACIJO, OB SPREJEMU REZERVACIJE POSKRBI ZA VNOS VSEH POSEBNIH ZAHTEV GOSTOV (V REZERVACIJSKI SISTEM), ZBIRA PREGLEDE NEIZVRŠENIH PRIHODOV IN PREZGODNJIH ODHODOV, VODI ZAHTEVANE STATISTIKE, ZAGOTAVLJA GARANCIJO ZA PLAČILO REZERVACIJE V SKLADU S STANDARDI, VODI KORESPONDENCO Z INDIVIDUALNIMI GOSTI., PRIČAKUJEMO ODLIČNE KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, POGAJALSKA ZNANJA IN SPOSOBNOSTI, UČINKOVITO OBVLADANJE IN REŠEVANJE KONFLIKTNIH SITUACIJ, SPOSOBNOST MULTI-TASKINGA, ODLIČNO RAČUNALNIŠKO PISMENOST, ODGOVORNOST DO SEBE, SVOJIH NADREJENIH IN GOSTOV, ZANESLJIVOST, SAMOSTOJNOST, MOTIVIRANOST ZA DELO, NATANČNOST, OSEBNO UREJENOST IN UGLAJENOST.

NUDIMO VAM BREZPLAČNO NAMESTITEV V ČASU POLETNE SEZONE IN HRANO KANDIDATOM IZVEN NAŠEGA OKOLIŠA, MOŽNOST SKLENITVE NOVE POGODBE O ZAPOSLITVI., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 223 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Hoteli Metropol, hotelirstvo in turizem, d.o.o., Obala 77 , 6320 PORTOROŽ - PORTOROSE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VEŽNAVER ORNELA
Contact Email: kadrovskaremisens.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE00689.