Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Referent/ica Za Projekte Eu - Voditelj/ica Projekta

Trabajar en Croacia de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Referent/ica Za Projekte Eu - Voditelj/ica Projekta

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA PROJEKTE EU-VODITELJ PROJEKTA– 1 izvršitelj/ica

  • Stručni uvjeti:
  • srednja stručna sprema ekonomske ili tehničke struke,
  • najmanje 1 godina radnog iskustva u struci,
  • položen državni ispit,
  • položen vozački ispit B kategorije.

Opći uvjeti:

  • punoljetnost
  • hrvatsko državljanstvo
  • zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova

Opis poslova radnog mjesta:

  • samostalno vodi cjelokupni projektni ciklus projekta (20%),
  • pravovremeno provodi projektne aktivnosti (20%),
  • vrši komunikaciju i koordinaciju s projektnim partnerima u svrhu uspješne i kvalitetne provedbe projektnih aktivnosti (15%),
  • vrši suradnju, izvještavanje i komunikaciju sa svim sudionicima projekta (10%),
  • izrađuje financijske i narativne izvještaje (10%),
  • vodi potrebne evidencije o provedbi projekta (10%),
  • obavlja administrativne poslove za potrebe projekta financiranih iz EU fondova (10%),
  • obavlja i druge poslove koje mu povjeri pročelnik u skladu s potrebama za provođenje projekta (5%).

Složenost poslova: jednostavni i uglavnom rutinski poslovi koji zahtijevaju primjenu precizno utvrđenih postupaka, metoda rada i stručnih tehnika.

Samostalnost u radu: rad uz stalni nadzor pročelnika te njegove upute za rješavanje relativno složenih stručnih problema.

Stupanj odgovornosti: odgovornost za materijalne resurse s kojima službenik radi, pravilnu primjenu propisanih postupaka, metoda rada i stručnih tehnika.

Stupanj suradnje: stručna komunikacija unutar, a povremeno i izvan upravnog tijela u svrhu prikupljanja i razmjene informacija.

Riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje, korišteni u ovom natječaju, odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Natjecati se mogu osobe oba spola.

Služba se zasniva na određeno vrijeme za obavljanje privremenih poslova do isteka trajanja Projekta „Zaželi pomoć-ostvari pomoć!“ uz obvezni probni rad od 2 mjeseca.

Služba na određeno radno vrijeme ne može postati služba na neodređeno radno vrijeme, osim ako Zakonom o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (''Narodne novine'', broj 86/08, 61/11, 4/18 i 112/19) nije drugačije određeno.

U službu ne mogu biti primljene osobe za koje postoji zapreka iz članka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (''Narodne novine'', broj 86/08, 61/11, 4/18 i 112/19).

Dokaz o zdravstvenoj sposobnosti dostavit će samo kandidat koji bude izabran.

Za kandidate prijavljene na oglas koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se testiranje radi provjere znanja i sposobnosti putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na oglas.

Na web stranici Općine Kloštar Podravski (www.klostarpodravski.hr) naveden je opis poslova te podaci o plaći radnog mjesta koje se popunjava, način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata i iz kojeg područja, te izvori za pripremanje kandidata za tu provjeru.

Na istoj web stranici i na oglasnoj ploči Općine Kloštar Podravski objavit će se vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, najmanje 5 dana prije održavanja provjere.

Uz prijavu na oglas kandidati su dužni priložiti:

a) životopis,

b) presliku osobne iskaznice,

c) presliku dokaza o stručnoj spremi (diploma/svjedodžba),

d) dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima (ugovor o radu, rješenje o rasporedu na radno mjesto, potvrdu poslodavca iz koje je vidljivo da kandidat radi ili je radio na odgovarajućim poslovima, s opisom posla i u kojem vremenskom razdoblju i sl., za cijeli period koji je naveden kao uvjet u natječaju),

e) elektronički zapis podataka iz područja radnih odnosa (dokaz o radnom iskustvu) - izdaje Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje (HZMO),

- ukoliko neki kandidat ispunjava uvjet pod d), dakle ima najmanje 1 godinu radnog iskustva do 30. lipnja 2013. godine može kao dokaz o radnom iskustvu dostaviti presliku radne knjižice u svrhu dokazivanja staža stečenog do 30. lipnja 2013. godine,

f) dokaz o položenom državnom stručnom ispitu (preslika)

g) uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 30 dana do dana objave natječaja),

h) presliku vozačke dozvole,

i) vlastoručno potpisanu Privolu za prikupljanje i obradu podataka u određenu svrhu,

(obrazac izjave nalazi se na web stranici Općine (www.klostarpodravski.hr),

j) vlastoručno potpisanu izjavu o nepostojanju zapreka iz članak 15. i 16. iz Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi ( Narodne novine broj 86/06, 61/11, 4/18. i 112/19), (obrazac izjave nalazi se na web stranici Općine (www.kloštarpodravski.hr)

Urednom prijavom smatra se samo ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge naveden u oglasu.

Kandidat koji ima pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje se vidi navedeno pravo.

Kandidati koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju, sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (''Narodne novine'', broj 121/17, 98/19. i 156/23), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (''Narodne novine'', broj 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (''Narodne novine'', broj 33/92, 77/92, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (''Narodne novine'', broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), dužni su u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (''Narodne novine'', broj 121/17, 98/19. i 156/23) i člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ''(Narodne novine'', broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, sukladno odredbi članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (''Narodne novine'', broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), te odredbi članka 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (''Narodne novine'', broj 33/92, 77/92, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) dokazuju to pravo izvornikom rješenja ili potvrdom o priznatom statusu osobe s invaliditetom. Uz prijavu na oglas dužni su priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta.

Ako se kandidat poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, a nije priložio sve dokaze sukladno posebnom propisu na temelju kojeg se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, iste prijave će se razmatrati kao i sve ostale prijave kandidata koji ne ostvaruju pravo prednosti zapošljavanja prema posebnim propisima.

Kandidat/kinja pripadnik/ica nacionalne manjine ima pravo pozvati se na prednost pri zapošljavanju na temelju članka 22. Ustavnog zakona o pravima nacionalnih manjina (''Narodne novine'', broj 155/02, 47/10, 80/10 i 93/11 – Odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske), bez obveze dostavljanja dokaza o nacionalnoj pripadnosti.

Prijave na oglas s dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od objave oglasa pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje'' na adresu:

OPĆINA KLOŠTAR PODRAVSKI,

Kralja Tomislava 2, 48362 Kloštar Podravski

s naznakom Oglas referenta/icu za projekte Eu-voditelj projekta - ne otvaraj'' ili se mogu predati neposredno u pisarnici Općine Kloštar Podravski u zatvorenoj omotnici radnim danom ponedjeljkom, srijedom i četvrtkom od 07-15 sati, utorkom od 07-17 sati i petkom od 07 do 13 sati.

Neuredne i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku, dostavom rješenja o prijmu u službu izabranog kandidata.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OPĆINA KLOŠTAR PODRAVSKI.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: KRALJA TOMISLAVA 2, 48362 KLOŠTAR PORAVSKI

Zamolba: KRALJA TOMISLAVA 2, 48362 KLOŠTAR PORAVSKI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2472404.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.