Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Oficinistas generales > 1.2. Referent Administrativni Djelatnik/referentica Administrativna Djelatnica

1.2. REFERENT ADMINISTRATIVNI DJELATNIK/REFERENTICA ADMINISTRATIVNA DJELATNICA

Ofertas de trabajo en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

1 (jedan) izvršitelj na određeno vrijeme - obavljanje privremenih poslova za vrijeme trajanja projekta Zaželi-prevencija institucionalizacije SF.3.4.11.01.0372 „U SVOM DOMU UZ NAŠU POMOĆ“, uz obvezni probni rad u trajanju od dva mjeseca

Kandidati moraju ispunjavati i opće uvjete za prijam u službu, propisane u članku 12. Zakona (Zakon o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj ) samoupravi "Narodne novine" broj: 86/08,61/11,04/18 i 112/19 )- punoljetnost, hrvatsko državljanstvo i zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se prima.

U službu ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona.

Na ovaj Oglas se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“, broj: 82/08. i 69/17.).

U službu ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoje zapreke iz članka 15. i 16. Zakona.

Kandidat koji ima pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na ovaj Oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se pozove na pravo prednosti dužan je uz prijavu priložiti sve dokaze o ostvarivanju traženih uvjeta iz Oglasa, kao i sve dokaze predviđene posebnim zakonom na osnovi kojega ostvaruje pravo prednosti na koje se poziva: članak 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj: 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.), članak 48. stavak 1. i 2. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj: 84/21.), članak 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj: 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.), članak 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“, broj: 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.), kandidat, pripadnik srpske nacionalne manjine, ima pravo pozvati se na prednost pri zapošljavanju u skladu sa člankom 22. Ustavnog zakona o pravima nacionalnih manjina („Narodne novine“, broj: 155/02. i 80/10.)

Dostupne poveznice za ostvarivanje prava prednosti pri prijemu nalaze se na stranici Općine Jasenovac , www.opcina-jasenovac.hr

Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati.

Uz prijavu na ovaj Oglas potrebno je priložiti:

  • životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice, domovnice ili putovnice),
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe),
  • dokaz o nekažnjavanju (ne stariji od 6 mjeseci),
  • elektronički zapis ili potvrdu o ostvarenom radnom stažu od HZMO-a,

- dokaze o pravu prednosti pri prijmu, ako ostvaruju takva prava i ukoliko se na iste pozivaju, sukladno ovom oglasu,

- vlastoručno potpisanu izjavu da za prijam u službu ne postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona (obrazac na stranici Općine Jasenovac www.opcina-jasenovac.hr , koji nije potrebno ovjeravati)

- vlastoručno potpisanu izjavu o davanju privole za objavu podataka (obrazac na stranici Općine Jasenovac www.opcina-jasenovac.hr ,koji nije potrebno ovjeravati).

Prijave na ovaj Oglas dostavljaju se u roku od 8 (osam) dana od dana objave istoga kod nadležne službe za zapošljavanje, na adresu

OPĆINA JASENOVAC, Trg kralja Petra Svačića 19, 44 324 Jasenovac

s naznakom 1.2. „Za Oglas – projekt Zaželi -Referent - administrativni djelatnik“

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti isprave navedene u popisu potrebne dokumentacije , kojima dokazuju ispunjavanje formalnih uvjeta ovoga Oglasa.

Urednom prijavom na ovaj Oglasa smatra se prijava koja sadržava sve podatke i sve tražene dokumente, navedene u ovom Oglasu.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz ovoga Oglasa, ne smatra se kandidatom prijavljenim na isti i takvoj osobi dostavlja se pisana obavijest u kojoj se navode razlozi zbog kojih se ne smatra kandidatom prijavljenim na ovaj Oglas.

Protiv te obavijesti kandidat nema pravo podnošenja pravnoga lijeka.

Popis kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete ovoga Oglasa, te opis poslova i podatci o plaći, način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, područja provjere te pravni izvori za pripremanje kandidata za tu provjeru objavit će se na službenim mrežnim stranicama Općine Jasenovac (www.opcina-jasenovac.hr ) i oglasnoj ploči Općine Jasenovac, najmanje 5 (pet) dana prije održavanja provjere znanja i sposobnosti.

Stručno znanje:

- srednja stručna sprema - gimnazijsko srednjoškolsko obrazovanje ili četverogodišnje strukovno obrazovanje upravne ili ekonomske struke

- poznavanje rada na računalu.

- položen državni ispit

- najmanje jedna godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OPĆINA JASENOVAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg kralja Petra Svačića 19, 44324 Jasenovac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484445.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.