Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Recepcionistas (general) > Recepcioner / Recepcionerka

RECEPCIONER / RECEPCIONERKA. Croacia

Trabajo de Recepcionistas (general) en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general).

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Receptionists (general).

Descripción de la oferta de trabajo:

  • Komunikacija s gostima, prijem gostiju
  • Zaprimanje reklamacija gostiju
  • izvršavanje svakodnevnih radnih zadataka (prijava/odjava gostiju, kontrola i naplata računa, pružanje informacija te briga o ispunjenju zahtjeva gostiju)
  • efikasno i učinkovito upravljanje recepcijskim/rezervacijskim sustavom
  • odgovaranje na dolazne pozive i preusmjeravanje poziva
  • briga o dobrodošlici za sve goste
  • izrada dnevnih izvještaja
  • odgovornost za sve događaje na recepciji
  • dnevno dodjeljivanje smještajnih jedinica prema unaprijed definiranoj strukturi
  • obavljanje svih poslova vezano za administraciju recepcije
  • poštivanje procedure rada, propisa i standardnih operacija u radu recepcije
  • Komunikacija s ostalim odjelima
  • Rad u smjenama

Nudimo:

  • Rad u multidisciplinarnom timu
  • Dodatne edukacije i stručno usavršavanje
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
  • Rad u modernoj tvrtci koja njeguje suvremene metode rada

Očekuje se:

  • timski rad i fleksibilnost
  • izražene komunikacijske vještine
  • samostalnost u obavljanju poslova i rješavanju problema
  • sposobnost prenošenja znanja i obučavanje drugih
  • ljubaznost, susretljivost i razumijevanje potreba gostiju više kategorije hotela

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: PRESIDENT GRUPA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaohotelpresident.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448410.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) ofertadas.