Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > director de centro educativo/directora de centro educativo > Ravnatelj - M/ž

Trabajos de director de centro educativo/directora de centro educativo en Posavska (Eslovenia)

Ravnatelj - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju izobraževanja.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAVNATELJ VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA ZAVODA, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE, NAČRTOVANJE IN VODENJE POSLOVANJA, PEDAGOŠKEGA DELA V VRTCU. OPRAVLJANJE DEL V  V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI, SPLOŠNIMI AKTI TER ZADOLŽITVAMI IN ODLOČITVAMI SVETA ZAVODA, USTANOVITELJA IN PRISTOJNEGA MINISTRSTVA., Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev, ki morajo biti overovljena (dokazila o: izobrazbi, nazivu, opravljenem strokovnem izpitu, opravljenem ravnateljskem izpitu oziroma izjavo, da bo ravnateljski izpit opravil/-a v zakonskem roku (kandidat/kandidatka lahko kandidira tudi brez ravnateljskega izpita, mora pa si ga pridobiti najpozneje v enem letu po začetku mandata), delovnih izkušnjah v vzgoji in izobraževanju, potrdilo o nekaznovanosti iz kazenske evidence, ki ne sme biti starejše od 30 dni (izda ga Ministrstvo za pravosodje), potrdilo iz evidence izbrisanih obsodb za kazniva dejanja zoper spolno nedotakljivost , ki ne sme biti starejše od 30 dni (izda ga Ministrstvo za pravosodje) in potrdilo pristojnega okrajnega sodišča, da kandidat/kandidatka ni v kazenskem postopku, ki ne sme biti starejše od 30 dni), pošljite v 15 dneh po objavi razpisa v zaprti ovojnici na naslov Svet zavoda Vrtca Ciciban Sevnica, Naselje heroja Maroka 22, 8290 Sevnica, s pripisom NE ODPIRAJ – PRIJAVA NA RAZPIS ZA RAVNATELJA/RAVNATELJICO.  Kandidat/kandidatka mora k prijavi priložiti program vodenja zavoda za mandatno dobo 5 let, priloži naj tudi kratek življenjepis o dosedanjih delovnih izkušnjah.

Kandidat/kandidatka mora imeti pedagoške, vodstvene, organizacijske in druge sposobnosti za uspešno vodenje zavoda.  Predviden začetek dela je 1. 9. 2024.  Izbrani kandidat/kandidatka bo imenovan/a za mandatno dobo 5 let.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VRTEC CICIBAN SEVNICA, NASELJE HEROJA MAROKA 22 , 8290 SEVNICA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE54253.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo ofertadas.