Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales del trabajo social > Ravnatelj/ica Senecura Doma Za Starije I Nemoćne Bjelovar

Empleos en Croacia de Profesionales del trabajo social

Ravnatelj/ica Senecura Doma Za Starije I Nemoćne Bjelovar

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Social work and counselling professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti radnog mjesta:

1. završen specijalistički diplomski stručni ili diplomski sveučilišni studij odnosno integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, prava, javne uprave, ekonomije ili drugih društvenih znanosti

2. najmanje pet godina radnog iskustva s propisanom kvalifikacijom,

3. nepostojanje zapreke iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi,

4. državljanstvo Republike Hrvatske.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu za natječaj podnositelji prijave su obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju:

- životopis,

- diplomu o završenom specijalističkom diplomskom stručnom ili diplomskom sveučilišnom studiju odnosno integriranom preddiplomskom i diplomskom sveučilišnom studiju socijalnog rada, socijalne politike, prava, ekonomije, javne uprave

- dokaz o traženom radnom iskustvu u struci od najmanje 5 godina (potvrde dosadašnjih poslodavaca o vrsti poslova i trajanju radnog iskustva ili preslike ugovora o radu iz kojih mora biti vidljivo ostvareno radno iskustvo u struci),

- elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (u izvorniku ili preslici) ne stariji od dana objave ovog natječaja,

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (neovjereni preslik domovnice)

- uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

Dokaze o nepostojanju zapreke iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi Dom će pribaviti po službenoj dužnosti.

Prijava koja ne sadržava svu dokumentaciju navedenu u ovom natječaju smatrat će se nepotpunom prijavom, a podnositelji neće biti pozvani na dopunu. Podnositelj prijave koji ne podnese potpunu ili pravodobnu prijavu ili ako ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, neće se smatrati kandidatom u ovom natječajnom postupku, a njegova prijava neće se razmatrati.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 82/08. i 69/17.), na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja izričito su suglasni da  Senecura dom za starije i nemoćne osobe Bjelovar kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti se i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Opis poslova:

- Predstavljanje i zastupanje Doma

- Preuzimanje svih pravnih radnji u ime i za račun Doma

- Odgovornost za zakonitost rada Doma

- Zastupanje Doma u svim postupcima pred sudovima, upravnim i drugim državnim tijelima te pravnim osobama sa javnim ovlastima

- Poslovni i stručni voditelj Doma

- Organiziranje i vođenje rada i poslovanja Doma, donošenje općih akata Doma iz svoje nadležnosti

- Sklapanje ugovora o radu sa zaposlenicima Doma

- Donošenje odluka u I. stupnju o pravima iz radnog odnosa

- Obavljanje drugih poslova utvrđenih zakonom i statutom Doma

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: DOM SENECURA BJELOVAR.

Instrucciones para solicitar:

Email: m.pranjessenecura.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2445705.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social ofertadas.