Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > obrero de la construcción/obrera de la construcción > Rakennusapulainen, 3 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Trabajar en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de obrero de la construcción/obrera de la construcción

Rakennusapulainen, 3 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la minería y la construcción › Peones de la construcción de edificios › obrero de la construcción/obrera de la construcción.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Teollisuuden ja rakentamisen avustavat työntekijät › Avustavat kaivos- ja rakennustyöntekijät › Rakennusalan avustavat työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko reipas ja hyvällä asenteella oleva rakennusapumies?

Haemme moniin eri kohteisiimme kissamaisen notkeita ja kamelionttimaisia Kaveriontteja rakennusaputöihin.

Työtehtävänä ovat mm. suojaukset, kantotyöt, rakennussiivous, purkutyöt ja muut rakennusapulaisen työtehtävät.

Kohteet vaihtelevat saneerauskohteista uudiskohteisiin.

Työt sopivat esim. opiskelijoille tai välivuotta viettäville henkilöille sekä heille joita rakennusala työpaikkana kiinnostaa.

Varsinaista rakennusalan työkokemusta nämä työt eivät vaadi.

Toivomme sinulta ahkeraa ja positiivista asennetta.

Olemme tekijöitämme kohtaan reiluja ja kannustavia sekä välitämme heistä aidosti.

Meillä voit olla oma itsesi.

Edellytämme

      työturvallisuuskorttia

      oma aloitteisuutta

      suomen kielen taitoa

      luotettavuutta

Tarjoamme

      laadukkaat työvaatteet

      vähintään TES:sin mukaisen palkan

Lisätietoja saat Jyriltä 0505431782 tai infokaveriontti.fi

Kiinnostuitko? Rekisteröidy työnhakijaksi oheisen linkin kautta.

Aloitamme haastattelut jo haun aikana ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Ota heti yhteys 0105080611, tehdään yhdessä työllistymissuunnitelma juuri sinulle!

Kaveriontti on uuden ajan henkilöstöpalvelu yritys, jolla on työpaikka juuri sinulle!

Kaveriontilla sinä et ole vain se joku, vaan sinä olet meidän kaveri. Olemme mukavia kavereita kaikki yhdessä ja annamme jokaiselle mahdollisuuden löytää juuri sen oikean työn - siksi haluat olla meillä töissä olitpa sitten vasta-alkaja tai jo kokenut ammattilainen!

Onnistuminen ei ole sattumaa, koska toimimme hyvällä energialla ja huolehdimme sinusta aidosti. Löydämme sinulle sopivimman työpaikan haluatpa sitten lyhyeen- tai pitkäaikaiseen työsuhteeseen.

Päätoimialojamme ovat rakentaminen, logistiikka, autoala, siivous, myynti, kiinteistöhuolto ja elintarvikeala.

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1036 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Kaveriontti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:676f50b7-bb27-4537-814b-6e2edea6f75e.

Ver las 249 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la minería y la construcción › Peones de la construcción de edificios › obrero de la construcción/obrera de la construcción ofertadas.