Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de la salud > Radni/a Terapet/kinja – Pripravnik/ca

Trabajar de Profesionales de la salud en Croacia

Radni/a Terapet/kinja – Pripravnik/ca

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Health professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“ broj 29/24), članka 23. Kolektivnog ugovora za djelatnost zdravstva i zdravstvenog osiguranja („Narodne novine“ broj 29/18, 35/19, 78/19, 92/19 i 56/20) i članka 30. Statuta Specijalne bolnice za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra („Glasnik zagrebačke županije“ broj 30/23), (u daljnjem tekstu: Bolnica), a sve na temelju Plana Ministarstva zdravstva za prijem pripravnika u zdravstvene ustanove korištenjem potpora za zapošljavanje putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2024. godinu, Klasa: 023-03/23-01/302, Ur.broj: 534-7-2-3/1-24-03 od 5. ožujka 2024. godine, ravnatelj Bolnice objavljuje:

NATJEČAJ

za odabir kandidata/kandidatkinje za zasnivanje radnog odnosa u Bolnici na godinu dana radi obavljanja pripravničkog staža na poslovima:

1.Radni/a terapet/kinja – (pripravnik)– 1 izvršitelj

Uvjeti i potrebna dokumentacija (kopije):

– prijava (potpisana),

– životopis,

– diploma o završenom stručnom studiju radne terapije,

– dokaz o prosjeku ocjena– (potvrda o prosjeku ocjena tijekom studija ili drugi dokaz),

– osobna ili domovnica,

– uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak, ne starije od dana objave natječaja,

– elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog

zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana objave natječaja,

– uvjerenje o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje iz kojeg je razvidan status

nezaposlene osobe u vrijeme trajanja prijave potrebe za radnikom.

Na ovaj poziv se mogu javiti osobe oba spola. Kandidati koji zadovoljavaju uvjete mogu biti pozvani na stručno testiranje i/ili selekcijski razgovor. Kandidati trebaju ispunjavati uvjete propisane Odlukom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Mjerama aktivne politike zapošljavanja. Kandidati koji se ne odazovu na testiranje, smatrat će se da su odustali od natječaja. Kandidati će o terminu testiranja biti obavješteni na web stranici Bolnice www.bolnica-bistra.hr najmanje 5 dana prije održavanja istih, a o rezultatima natječaja najkasnije u roku od 30 dana od isteka roka za prijavu na natječajna web stranici Bolnice www.bolnica-bistra.hr. Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se pisanim putem Bolnici na adresu Bolnička 21, 10 298 Bistraili putem maila na adresu pisarnicabolnica-bistra.hr s naznakom ”Natječaj za zasnivanje radnog odnosa, za radno mjesto: navesti raspisano radno mjesto“, u roku od 15 dana, računajući od dana objave natječaja na stranici Bolnice www.bolnica-bistra.hr, te na stranici burze rada. Nepravovremene, nepotpune prijave i prijave koje nisu vlastoručno potpisane, neće se razmatrati. Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, uz prijavu priložiti dokaze iz kojih je vidljiv osnov ostvarivanja prava prednosti te svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1.-3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. istoga Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.Uz ovaj natječaj objavljuje se poveznica na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukadno Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i to: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Bolnica pridržava pravo poništenja Natječaja, odnosno pravo ne odabrati niti jednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima. Prijavom na ovaj natječaj smatra se da je kandidat dao privolu za obradu i objavu osobnih podataka vezano za postupak provedbe ovog natječaja. Kandidati trebaju ispunjavati uvjete propisane Odlukom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Mjerama aktivne politike zapošljavanja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Specijalna bolnica za kronične bolesti dječje dobi.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Bolnička 21, 10298 Gornja Bistra

Zamolba: Bolnička 21, 10298 Gornja Bistra

Email: pisarnicabolnica-bistra.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2481999.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.