Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > Prvostupnik Radiološke Tehnologije - Pripravnik

PRVOSTUPNIK RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE - PRIPRAVNIK. Croacia

Trabajar de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical imaging and therapeutic equipment technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 32. Statuta Doma zdravlja Otočac ravnatelj Doma zdravlja Otočac objavljuje

N A T J E Č A J

za prijam pripravnika

I

Raspisuje se natječaj za prijam pripravnika u radni odnos na određeno vrijeme radi stjecanja prvog radnog iskustava - obavljanja pripravničkog staža u trajanju od jedne godine:

  • Prvostupnik radiološke tehnologije - pripravnik, jedan izvršitelj

Uvjeti: VŠS bacc. radiol. techn./ing. med. radiologije

II

Kandidat treba ispunjavati uvjete propisane odlukom Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Mjerama aktivne politike zapošljavanja - nezaposlena osoba bez staža osiguranja u obrazovnoj razini, prijavljena u evidenciju nezaposlenih.

Pripravnik ima pravo na pripravničku plaću sa svim propisanim davanjima. Plaću čini umnožak osnovice za izračun plaće i koeficijenta složenosti poslova umanjen za postotak plaće pripravnika.

U postupku odabira kandidata za prijem na pripravnički staž koji će se obavljati na temelju ugovora o radu na određeno vrijeme, odabir kandidata vršit će se na temelju kriterija redoslijeda zaprimanja zahtjeva kandidata te izbora kandidata na način da u slučaju jednakog trajanja obrazovanja kod dva ili više kandidata se daje prednost kandidatu s višim prosjekom ocjena postignutim tijekom školovanja (prosječna ocjena). Sa izabranim kandidatima sklopit će se ugovor o radu na određeno vrijeme nakon dobivanja suglasnosti od strane Zavoda za zapošljavanje.

III

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: životopis, presliku diplome, dokaz o prosjeku ocjena tijekom školovanja i duljini trajanja studija, dokaz o državljanstvu (preslik domovnice, osobne iskaznice ili putovnice), uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 1 mjesec, uvjerenje o prijavi u evidenciji nezaposlenih osoba pri Zavodu za zapošljavanje i elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne stariji od 1 mjeseca od dana objave natječaja.

Sva tražena dokumentacija dostavlja se u neovjerenoj preslici, uz obvezu predočenja izvornika dokumenata na zahtjev.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

IV

Rok za podnošenje prijava je od 12. travnja 2024. do 22. travnja 2024. godine.

Prijave se podnose neposredno ili poštom na adresu: Dom zdravlja Otočac, Vladimira Nazora 21, 53220 Otočac, s naznakom «prijava na natječaj - pripravnik».

V

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na sve ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju, dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo te ostale dokaze utvrđene propisom temeljem kojeg kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju. Dokazi potrebni za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) i Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) navedeni su na internet stranici https://branitelji.gov.hr/.

VI

Rezultati natječaja objavit će se na web stranici Doma zdravlja Otočac www.dzotocac.hr u roku od 30 dana od završetka natječaja.

KLASA: 100-03/24-01/08

URBROJ:2125-56-01-23-01

U Otočcu, 12. travnja 2024. godine

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dom zdravlja.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vladimira Nazora 21, Otočac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488555.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.