Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Prvostupnik/ca Sestrinstva

PRVOSTUPNIK/CA SESTRINSTVA. Croacia

Contrato de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“ br. 56/22., 127/22.,58/23., 128/23.), a nakon zatražene suglasnosti za zapošljavanje od strane Ministarstva zdravstva, ravnatelj Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije, Lj. Gaja 21, dana 08.04.2024. godine, raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnih mjesta/ izbor kandidata (m/ž)

1. PRVOSTUPNIK SESTRINSTVA (BACC. MED. TECH), VŠS, neodređeno, 1 izvršitelj

Mjesto rada: 1) Čačinci (patronaža);

Uvjeti koje kandidati moraju ispunjavati pod:

1. Završena viša škola za medicinske sestre (prvostupnik sestrinstva – bacc. med. tech), važeće odobrenje za samostalan rad – licenca, položen stručni ispit, poznavanje rada na računalu, važeća vozačka dozvola „B“ kategorije, 1 godina radnog iskustva u struci.

Uz prijavu na natječaj i uz dokaze o ispunjavanju gore traženih uvjeta (Diploma i dr) treba dostaviti slijedeće: zamolbu, kratak životopis (obavezno navesti e-mail adresu i broj telefona), preslik domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci od dana objave ovoga natječaja), potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, izjava kandidata o poznavanju rada na računalu te drugi dokazi traženi u uvjetima.

Ukoliko kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (presliku vjenčanog ili rodnog lista i sl.).

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Kandidati/kandidatkinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21., 156/23) dužni su pozvati se na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate smo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvarile pravo prednosti pri zapošljavanju, osobe iz članka 102. stavaka 1. ‒ 3. navedenog Zakona koje u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje toga prava dužne su uz prijavu odnosno ponudu na javni natječaj ili oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja ili oglasa. Navedeni dokazi iz članka 103. Zakona potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na internetskoj stranici ministarstvobranitelji.hr ili https://narodne novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_12_121_2758.html i Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (nn.hr)

Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije pribaviti će, temeljem čl. 156. Zakona o zdravstvenoj zaštiti („Narodne novine“ br. 100/18., 125/19., 147/20., 119/22., 156/22., 33/23.), po službenoj dužnosti dokaz da odabrani kandidat nije osuđen za kaznena djela iz glave XVI. Kaznenog zakona („Narodne novine“ br. 125/11, 144/12, 56/15, 61/15, 101/17, 118/18 i 126/19) – Kaznena djela protiv spolne slobode i glave XVII. istoga Zakona – Kaznena djela spolnog zlostavljanja i iskorištavanja djeteta.

Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu, te ispunjavanju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta.

Poziv na razgovor s kandidatima bit će objavljen na web stranici Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije (www.dom-zdravlja-vpz.hr)

Potrebnu dokumentaciju poslati na adresu:

Dom zdravlja Virovitičko-podravske županije, Lj. Gaja 21, 33000 Virovitica s naznakom « za natječaj za radno mjesto – navesti radno mjesto“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje ne podnesu pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjavanju formalne uvjete iz javnog natječaja ne smatraju se kandidatima prijavljenim na javni natječaj. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Do donošenja odluke o odabiru kandidata, Dom zdravlja pridržava pravo ne donijeti odluku o izboru kandidata, te poništiti natječaj u cijelosti ili djelomično bez posebnog obrazloženja.

Rok za dostavu zamolbi je 8 dana od dana objave u Zavodu za zapošljavanje.

U slučaju nepopunjavanja u navedenom roku natječaj će biti otvoren do popunjavanja. Natječaj se objavljuje Zavodu za zapošljavanje, na web stranici i oglasnoj ploči Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije (www.dom-zdravlja-vpz.hr).

Podnošenjem prijave za natječaj pristupnici natječaja izričito daju suglasnost Domu zdravlja kao voditelju zbirke osobnih podataka da može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Prijave kandidata adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te će se čuvati u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim Pravilnikom o zaštiti arhivskog i registraturnog gradiva Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice Doma zdravlja u roku od 15 dana od dana izbora kandidata (www.dom-zdravlja-vpz.hr).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DOM ZDRAVLJA VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: LJUDEVITA GAJA  21, 33000 VIROVITICA

Zamolba: LJUDEVITA GAJA 21, 33000 VIROVITICA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486334.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.