Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Prosessipuhdistustyöntekijä, 4 Paikkaa, Lassila & Tikanoja Oyj, Kotka

Ofertas de empleo en Finlandia (Kymenlaakso) de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura

Prosessipuhdistustyöntekijä, 4 Paikkaa, Lassila & Tikanoja Oyj, Kotka

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Yrityksen kuvaus:

Lassila&Tikanoja

Työn kuvaus:

KAUSITYÖNTEKIJÖITÄ TEOLLISUUDEN PUHTAANAPITOON Kotkan yksikköömme.

Mitä työtä on tarjolla? Tehtävänäsi on huolehtia asiakaskohteemme puhdistus ja huolto töistä Kymenlaakson alueella. Meillä teollisuuden työntekijät myös liikkuvat paikkakunnalta toiselle mikä mahdollistaa tässä työssä työmatkat eripuolille Suomea ja lisäävät sitä kautta työnvaihteluvuutta ja ansioita. Työhön kuuluu erilaisia vaativia puhdistustöitä kuten esimerkiksi korkeapainepesuja ja suurtehoimurointeja. Saat käyttöösi alan moderneimmat laitteet, jotka ovat tukenasi työnteossa.

Työtä tehdään pääasiassa parityöskentelynä apuna käyttäen esimerkiksi kuorma-auton päälle rakennettuja työkoneita tai erilaisia robotteja.

Edellytämme hyvää fyysistä kuntoa ja työturvallisuuslähtöistä työskentelytapaa reippaan asiakaspalveluasenteen kera. Työturvallisuuskortti on työssä välttämätön ja eduksesi luetaan BC-ajokortti sekä voimassa oleva ammattiajopätevyys. Toivomme, että et pelkää raskaita, ahtaita tai korkeita työskentelyolosuhteita tai päivän aikana nopeasti vaihtuvia suunnitelmia. Toivomme myös joustavuutta työaikojen suhteen.

Tarjoamme hyvän työyhteisön sekä mahdollisuuden kehittää toimintaa ja laajentaa myös omaa osaamista.  Työhöntuloprosessiin kuuluu työhöntulotarkastus ja huumeseula. Työnaloitus ja työsopimusmuoto voidaan sopia joustavasti. Noudatamme kiinteistöpalvelualan työehtosopimusta, tässä tehtävässä palkkaryhmä määräytyy kokemuksen ja pätevyyksien mukaan. Tarjoamme kattavan perehdytyksen tehtävään.

Odotamme sinulta:

Luotettavuutta, joustavuutta ja valmiuksia toimia itseohjautuvasti.

Vähintään 18 vuoden ikää.

Valmiutta vaihtuviin työvuoroihin.

Positiivista palveluasennetta.

Suomen kielen taitoa.

Kokemusta logistiikka tai teollisuuden toimialalta

Hae tehtävää mahdollisimman pikaisesti alla olevan linkin kautta, kuitenkin viimeistään 15.3.2024. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana, joten toimi pian! Lisätietoja tehtävästä antaa Mika Nikander arkisin klo 9.00-15.00. p. 0503857051.

Avainsanat: prosessipuhdistustyöntekijä, prosessiteollisuus, teollisuus, teollisuuspalvelut, puhtaanapito, korkeapainevesityö, puhtaanapito, kunnossapito, prosessipuhdistus, määräaikainen, kokoaikatyö, Kotka, Hamina, Kouvola, Kymenlaakso.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kymenlaakso.

Ver 92 ofertas de trabajo en "Kymenlaakso" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Lassila & Tikanoja Oyj.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:89c64221-6660-4bfe-be42-c2d4df0b718c.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.