Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Promotor/ica Novih Tehnologija

PROMOTOR/ICA NOVIH TEHNOLOGIJA. Croacia

Vacantes de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nudimo:

  • uz fiksnu plaću, mjesečne bonuse sukladne ostvarenim rezultatima
  • fiksnu naknadu za prijevoz i topli obrok te dodatak na plaću
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • božićnicu i poklon bonove za djecu
  • slobodne vikende, radno vrijeme je od ponedjeljka do petka

Ostale pogodnosti:

  • početna edukacija
  • mogućnost povećanja plaće nakon tri mjeseca rada
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
  • osiguran prijevoz iz ureda do terenskog mjesta rada
  • MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • razni popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • sudjelovanje u nagradnim igrama te team building aktivnostima
  • slobodni dani za volontiranje i darivanje krvi

Odgovornosti:

  • terensko prikupljanje kontakt podataka, informiranje korisnika o promociji novih tehnologija
  • prikupljanje privola korisnika za uvođenje optike u njihovu zgradu/stan

Uvjeti:

  • pozitivan stav i proaktivan pristup
  • odgovornost i usmjerenost na zadatke
  • razvijene komunikacijske vještine
  • motiviranost i orijentiranost prema rezultatu

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zivotopiselectus.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2500706.

Ver las 453 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.