Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Projektant/ica U Arhitektonskom Uredu

PROJEKTANT/ICA U ARHITEKTONSKOM UREDU. Croacia

Empleo de Técnicos en ingeniería civil en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Civil engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLOVA:

-Izrada idejnih rješenja i projekata

-Priprema i izrada glavnih i izvedbenih projekata

-Tehnički support na projektu ostatku tima

-Aktivno praćenje procesa izrade projekta sa svim uključenim suradnicima i unutar svih strukovnih odrednica

-Samostalna komunikacija sa suradnicima i ostalim sudionicima uključenima u proces

-Aktivno praćenje procesa gradnje i gradilišta po potrebi

-Poznavanje ili sposobnost za brzo učenje administrativnih postupaka, zakona i pravilnika potrebnih u radu

TRAŽENA PROGRAMSKA PISMENOST:

Sigurnost u korištenju AutoCAD-a, MS office paketa,

poznavanje Adobe CS (Photoshop, Indesign) i SketchUP programa

sposobnost brze prilagodbe na korištenje drugih programa za projektiranje, primjerice rad u BIM sustavu (Autodesk Revit)

*Korištenje software-a u prijavi klasificirati kao Početni / Samostalni / Iskusni korisnik

POTREBNE KVALIFIKACIJE I OSOBINE:

-Dobre komunikacijske vještine i spremnost na preuzimanje odgovornosti u radu uz pridržavanje rokova,

-Samostalnost u planiranju, organizaciji vremena i obavljanju dodijeljenih poslova,

-Sposobnost kritičkog promišljanja i samostalnog donošenja odluka,

-Spremnost na prilagodbu novim programima, zadacima i odgovornostima,

-Sposobnost kvalitetnog rada u timu.

Vozačka dozvola B kategorije nije nužan uvjet, ali je prednost.

CV i portfolio poslati na infoprostornetaktike.com

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: PROSTORNE TAKTIKE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infoprostornetaktike.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453978.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.