Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač/ica

PRODAVAČ/ICA. Croacia

Vacante en Croacia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

  • priliku za razvoj i preuzimanje dodatnih odgovornosti – naš cilj je popuniti minimalno 90% voditeljskih pozicija internim kandidatima. Ukoliko pokažeš pravi stav i uložiš trud, prilike su neograničene. Saznaj više ovdje.
  • interna natjecanja između trgovina sa zanimljivim nagradama te godišnji izbor najbolje trgovine u zemlji s vrijednom nagradom za sve članove tima
  • atraktivne mjesečne bonuse kojima nagrađujemo izvrsne prodajne rezultate
  • Redovita primanja uz koja isplaćujemo i naknadu za putne troškove, topli obrok, dodatak za minuli rad, božićnicu, regres te jubilarne nagrade
  • ugovor na puno radno vrijeme, uz rad u smjenama koje planiramo minimalno tri tjedna unaprijed kako bi mogao/la planirati svoje slobodno vrijeme
  • zaposlenički popust na sve proizvode u JYSKu
  • ugodno mjesto za rad u prijateljskim timovima, uz organizirana druženja kao što je godišnji JYSK party za sve zaposlenike ili Family day
  • mogućnost sudjelovanja u različitim sportskim natjecanjima (Ultrabalaton, Wings for life i sl.) te u projektima održivosti kao npr. akcije pošumljavanja
  • mogućnost internacionalnog razvoja karijere

ŠTO ĆEŠ RADITI

  • tvoja je odgovornost prodaja u trgovini: pružaš našim kupcima izvrsnu uslugu uz osmijeh!
  • osiguravaš da je trgovina 100% čista i dobro popunjena proizvodima
  • sudjeluješ u zaprimanju, slaganju i sastavljanju robe, u skladištu i trgovini
  • imaš priliku dobiti odgovornost za vlastiti odjel unutar trgovine

Upoznaj jednog od naših prodavača i saznaj više ovdje.

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • otvorenost, preuzimanje inicijative te pružanje vrhunske usluge našim kupcima
  • imaš zarazan entuzijazam i uživaš u razgovoru s kupcima
  • dobar/a si kolega/ica – zajedno sa svojim timom radiš korak više kako bi ostvarili izvrsne rezultate
  • voliš raznolikost i lako se prilagođavaš promjenama

Proces zapošljavanja u Hrvatskoj:

Redovito pregledavamo sve pristigle prijave te završavamo proces kada pronađemo pravog kandidata/inju. Sve kandidate za koje na temelju prijave procijenimo da su odgovarajući za poziciju pozivamo na razgovor za posao – neke pozicije uključuju i dodatnu procjenu putem upitnika i/ili dodatan korak video prijave na kojoj se radujemo čuti više o tvojoj motivaciji za poziciju.

O NAMA

Za više informacija, molimo posjeti našu karijernu stranicu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: JYSK d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2466802.

Ver las 453 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.