Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajni/a Savjetnik/ca

PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA. Croacia

Trabajos de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Telefutura d.o.o. je najveći maloprodajni lanac Telemach telekomunikacijskih usluga u RH, osnovan 2007. godine. Znanje, predanost i strast naših djelatnika omogućili su nam da budemo najbrže rastuća tvrtka u svom području. Sa ciljem maksimalnog zadovoljstva naših korisnika kontinuirano radimo na unaprijeđenju naših procesa te daljnjem širenju.

OPĆENITO O POSLU

Naš je idealan kandidat dinamična osoba usmjerena rezultatima, koja je spremna pridružiti se našem timu, na radnom mjestu Prodajni savjetnik.

ŠTO ĆEŠ RADITI?

Tvoji zadaci su:

•informiranje i educiranje korisnika te prezentacija i prodaja Telemach proizvoda i usluga

•rješavanje korisničkih upita i problema

•naplata i vođenje blagajne

•održavanje dostatnih zaliha robe

•obavljanje inventure

•priprema i slanje prodajnih izvještaja

•briga o izgledu, ispravnosti i urednosti robe, prostora i promotivnih materijala

KOGA TRAŽIMO?

Imaš najmanje srednju stručnu spremu, iskustvo na istom ili sličnom poslu i voliš komunicirati s ljudima. Proaktivna si osoba, predana poslu, organizirana, pedantna, fleksibilna i s izvrsnim komunikacijskim, prezentacijskim i prodajnim vještinama. Voliš raditi u timu, znaš raditi na računalu (MS Office), a poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu je prednost.

Ako se prepoznaješ u navedenom opisu, pošalji svoj ažurirani životopis putem linka. Biti će kontaktirani isključivo kandidati koji ulaze u uži krug selekcije.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: TELEFUTURA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski.resursitelefutura.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474789.

Ver las 449 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.