Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > vendedor especializado en frutas y verduras/vendedora especializada en frutas y verduras > Prodajalec V Trgovini Z živili - M/ž

Oferta de empleo de vendedor especializado en frutas y verduras/vendedora especializada en frutas y verduras en Eslovenia (Obalno-kraška)

Prodajalec V Trgovini Z živili - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en frutas y verduras/vendedora especializada en frutas y verduras.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke v trgovinah › Prodajalci/prodajalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC ŽIVIL, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE:PRODAJA BLAGA, SVETOVANJE KUPCEM O PRODAJNIH ARTIKLIH IN MOŽNOSTIH PLAČILA,  OPRAVLJANJE BLAGAJNIŠKEGA POSLOVANJA IN VODENJE BLAGAJNIŠKE DOKUMENTACIJE, ZLAGANJE IN SORTIRANJE BLAGA TER PRIPRAVLJANJE BLAGA IN PRODAJNEGA PROSTORA ZA PRODAJO, VODENJE PREDPISANIH EVIDENC IN ZAHTEVANE DOKUMENTACIJE,  OZNAČEVANJE BLAGA Z MALOPRODAJNIMI CENAMI IN PREDPISANO DOKUMENTACIJO, SPREMLJANJE STANJA ZALOG, EVIDENCO KRITIČNIH ROKOV, OPRAVLJANJE KOLIČINSKIH IN KAKOVOSTNIH PREVZEMOV BLAGA, ZAGOTAVLJANJE PRIJAZNE IN STROKOVNE STORITVE. LOKACIJE: KOPER, IZOLA, PIRAN, PORTOROŽ IN BOVEC. , NUDIMO: ZAPOSLITEV PRI NAJVEČJEM DELODAJALCU V SLOVENIJI,

- REDNO PLAČILO,

- VPLAČEVANJE PREMIJE ZA DODATNO POKOJNINSKO ZAVAROVANJE TER DRUGE UGODNE OBLIKE ZAVAROVANJ,

- MOŽNOST KORIŠČENJA POČITNIŠKIH ENOT,

- UVAJANJE Z MENTORJEM,

- DINAMIČNO DELO,

- MOŽNOST OSEBNEGA IN STROKOVNEGA RAZVOJA.

PRIČAKUJEMO:

- IZKUŠNJE Z DELOM V TRGOVINI SO ZAŽELENE, VESELJE DO DELA Z LJUDMI, VESTNOST IN ZANESLJIVOST, POZITIVNO NARAVNANOST, PRIPRAVLJENOST ZA UČENJE IN NOVA ZNANJA V OKVIRU DELOVNEGA MESTA. , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 200 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HSG KARIERA nacionalni kadrovski operater d.o.o., Dunajska cesta 165 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SUSIČ VESNA
Contact Phone: 041 469 224
Contact Email: vesna.susickariera.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF43228.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en frutas y verduras/vendedora especializada en frutas y verduras ofertadas.