Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

Empleo en Polonia (Dolnośląskie) de Oficinistas generales

Pracownik Biurowy

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: IBS Scherer - Rodzinna firma z tradycjami.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń klasy premium do czyszczenia części, czyszczenia powierzchni przemysłowych, produktów do konserwacji i specjalnych środków czyszczących oraz związanej z nimi utylizacją - wszystko Made in Germany!

Od ponad 50 lat produkty IBS przekonują w konserwacji, produkcji i rzemiośle we wszystkich gałęziach przemysłu oferując przyjazne dla środowiska kompletne rozwiązania do czyszczenia części zanieczyszczonych olejem i smarem. Produkujemy w 100% w Niemczech i jesteśmy z tego dumni! Daleko poza granicami Europy sprawdzona technologia IBS jest z powodzeniem stosowana we wszelkiego rodzaju firmach.

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj już teraz!

Aby rozszerzyć i wesprzeć nasze zespoły sprzedażowe w naszym biurze we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy (m/f/d)

Twoje zadania:

- Telefoniczne wsparcie i porady dla naszych klientów B2B (przychodzących i wychodzących),

- Wycena, sprzedaż krzyżowa, kontynuacja, wprowadzanie zamówień,

- Porady dotyczące produktów i ich zastosowań,

- Wsparcie przy planowaniu wyjazdów służbowych,

- Uzupełnianie danych klientów w firmowym systemie CRM,

- Realizacja kampanii sprzedażowych,

- W razie potrzeby wyjazdy do naszych klientów B2B w celu prezentacji produktów.

Oferujemy:

- Silną markę z 50-letnim doświadczeniem biznesowym,

- Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w zorientowanej na przyszłość firmie rodzinnej,

- Wynagrodzenie uzależnione od wyników w tym świadczenia socjalne,

- Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej,

- Nowoczesne narzedzia komunikacyjne,

Rodzaj stanowiska: pełny etat.

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz.:  8:00-16:00 - do ustalenia, możliwość pracy na część etatu.

Dodatkowe udogodnienia:

- Udział w zyskach,

- Darmowy parking,

- Dodatkowe dni urlopu.

Płatności specjalne:

- Prowizja,

- Dodatkowe bonusy.

Zdobądź z nami nowe możliwości i aplikuj już dziś! Czekam

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 154 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Empleador: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Sascha Wejlupek, tel.: 0049-6701-9383-0, email: personalibs-scherer.de

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/0263.

Ver las 250 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.