Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Ds. Administracyjno-biurowych

Ofertas de empleo en Śląskie (Polonia) de Oficinistas generales

Pracownik Ds. Administracyjno-biurowych

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków:

- prowadzenie spraw organizacyjnych oraz biurowo-administracyjnych związanych z funkcjonowaniem i obsługą Spółdzielni

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz korespondencji wychodzącej i przychodzącej

- obsługa programu komputerowego np. wprowadzania danych, fakturowanie

- wyjścia w teren np. w celu weryfikacji stanu zasobów

- opracowywanie pism i archiwizacja dokumentów firmowych

- odbieranie połączeń telefonicznych

- obsługa komputera i urządzeń biurowych.

- obsługa interesantów oraz współpraca merytoryczna z innymi komórkami organizacyjnymi spółdzielni.

Pracodawca oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę; przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole; szkolenia; wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Społecznych; możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia grupowego.

Godziny pracy:

poniedziałek: 07:00-16:00

Wtorek-Czwartek: 07:00-15:00

Piątek: 07:00-14:00

Umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

Wysokośc proponowanego wynagrodzenia brutto: od 4500,00 zł do 5000,00 zł

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: obsługa komputera i pakietu MS Office - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie średnie lub wyższe.

Umiejętności :

- znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows, oprogramowania MS Office

- umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zewnętrznymi

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, systematycznośc, sumiennośc

- korzystanie z pełni praw publicznych

- nie skazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestepstwo

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządzanie lub ekonomia.

- doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta lub księgowości

- doświadczenie w pracy w podmiocie zajmującym się zarzadzaniem nieruchomościami

- umiejętnośc pracy w zespole oraz pod presja czasu

- prawo jazdy kat. B

Sposób aplikowania:

- bezpośredn

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 471 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Instrucciones para solicitar:

email: kadryczsm.czeladz.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1466StPr/24/0263.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.