Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Porrassiivooja, Staffmill Oy, Joensuu

Porrassiivooja, StaffMill Oy, Joensuu. Finlandia

Demanda en Finlandia de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/henkilostovuokraus/) etsii asiakasyrityksen palvelukseen toimeen tarttuvaa ja luotettavaa porrassiivoojaa Joensuuhun. Työ on sopivalle osaajalle kokoaikainen ja vakituinen päivätyö. Tehtävässä menestyäksesi sinulta löytyy huolellinen työote sekä aikaisempaa kokemusta siivoustyöstä, eduksi kuitenkin kokemus eritoten porrassiivouksesta. Työn liikkuvan luonteen sekä asiakaskohtaamisten vuoksi vaadimme osaajalta suomen peruskielitaitoa sekä ajokorttia ja oman auton käyttömahdollisuutta (kilometrikorvaukset maksetaan).

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille hakemuksella pian! Lisätietoja tehtävästä antaa Stäffärin Salla-Maria numerosta 044 323 7009.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

- yhteydenpidon ja tuen - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:f880b179-0082-4992-b38b-ed923f838eda.

Ver las 510 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.