Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Pomočnik Direktorja - M/ž

Ofertas de empleo en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Pomočnik Direktorja - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA SOCIALNO DELO IN SVETOVANJE, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, - VODENJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN EVALVIRANJE STROKOVNEGA DELA ORGANIZACIJSKE ENOTE,

- VODENJE STROKOVNEGA KOLEGIJA ENOTE,

- NA PODLAGI PISNEGA, POOBLASTILA DIREKTORJA ODLOČANJE O UKREPIH IN V ZADEVAH S PODROČJA JAVNIH POOBLASTIL V PRISTOJNOSTI ORGANIZACIJSKE ENOTE,

- POMOČ STROKOVNIM DELAVCEM PRI IZVAJANJU POSTOPKOV, STORITEV IN PROGRAMOV,

- ORGANIZIRANJE, SPREMLJANJE IN NADZOR DELA ZAPOSLENIH DELAVCEV NA ENOTI,

- PRIPRAVA OCENE DELOVNIH USPEŠNOSTI ZAPOSLENIH NA ENOTI,

- PREDLAGANJE NADURNEGA DELA IN POVEČANEGA OBSEG DELA ZAPOSLENIH NA ENOTI,

- PREDLAGANJE ZADEV S PODROČJA KADROVSKO-ADMINISTRATIVNIH ZADEV ENOTE,

- ČLANSTVO V NATEČAJNI KOMISIJI ZA VODENJE IZBIRNEGA POSTOPKA ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA NA ENOTI,

- RAZVOJ KONCEPTOV IN METOD PSIHOSOCIALNE POMOČI UPORABNIKOV,

- OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN PRIPRAVA DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

- SODELOVANJE Z NEVLADNIMI ORGANIZACIJAMI, LOKALNIMI SKUPNOSTI IN OSTALIMI ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI TER PREDSTAVLJANJE DELA ENOTE LOKALNIM MEDIJEM,

- VODENJE EVIDENC, ZBIRK PODATKOV, DOKUMENTACIJE,

- PRIPRAVLJANJE POROČIL, PRIPRAVLJA LETNA POROČILA O DELU ENOTE,

- PRIPRAVLJA PREDLOGE LETNEGA PROGRAMA DELA ZA ENOTO, POSREDUJE PODATKE ZA PRIPRAVO FINANČNEGA NAČRTA CENTRA,

- ODLOČANJE O RAZPOLAGANJU S FINANČNIMI SREDSTVI ZA FINANCIRANJE SOCIALNO VARSTVENIH PROGRAMOV POMEMBNIH ZA OBČINO,

- AKTIVNO SODELOVANJE V STROKOVNEM SVETU CENTRA,

- DRUGE NALOGE PO NALOGU OZ. POOBLASTILU DIREKTORJA.

, Od kandidatov pričakujemo: visoko strokovno izobrazbo (specializacija po višješolski izobrazbi - prejšnja, oz. visokošolska strokovna izobrazba - prejšnja oz. visokošolska strokovna izobrazba 1. bolonjske stopnje oz. visokošolska univerzitetna izobrazba 1. bolonjske stopnje) ali univerzitetno izobrazbo (specializacija po visokošolski izobrazbi - prejšnja oz. visokošolska univerzitetna izobrazba - prejšnja oz. magistrska izobrazba 2. bolonjske stopnje), smer izobrazbe po 69. členu Zakona o socialnem varstvu, 5 let delovnih izkušenj na podobnih oz. primerljivih delovnih mestih, opravljen strokovni izpit po Zakonu o socialnem varstvu, opravljen strokovni izpit po Zakonu o upravnem postopku, znanje programskih orodij, organizacijske in vodstvene sposobnosti. Prijava mora vsebovati življenjepis, dokazilo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katerega mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, dokazilo o delovnih izkušnjah, iz katerega je razvidna delovna doba in dokazilo o izkušnjah na primerljivih delovnih mestih, vizijo in program vodenja enote, ki ga bodo kandidati na razgovoru tudi predstavili. Ob prijavi naj se kandidati sklicujejo na registrsko številko delovnega mesta. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Center za socialno delo Osrednja Slovenija - zahod, Ljubljanska cesta 9 , 1330 KOČEVJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HITI KATARINA
Contact Phone: 01 8938 382
Contact Email: katarina.hitigov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF56447.