Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Pomočnik Direktorja - M/ž

POMOČNIK DIREKTORJA - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija

Ofertas de empleo en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA SOCIALNO DELO IN SVETOVANJE, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, - VODENJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN EVALVIRANJE STROKOVNEGA DELA ORGANIZACIJSKE ENOTE,

-VODENJE STROKOVNEGA KOLEGIJA ENOTE,

-NA PODLAGI PISNEGA, POOBLASTILA DIREKTORJA ODLOČANJE O UKREPIH IN V ZADEVAH S PODROČJA JAVNIH POOBLASTIL V PRISTOJNOSTI ORGANIZACIJSKE ENOTE,

-POMOČ STROKOVNIM DELAVCEM PRI IZVAJANJU POSTOPKOV, STORITEV IN PROGRAMOV,

- ORGANIZIRA, SPREMLJA IN NADZIRA DELO ZAPOSLENIH DELAVCEV NA ENOTI,

- PRIPRAVA OCENE DELOVNIH USPEŠNOSTI ZAPOSLENIH NA ENOTI, - PREDLAGA NADURNO DELO IN POVEČANEGA OBSEGA DELA ZAPOSLENIH NA ENOTI,

-PREDLAGANJE ZADEVE S PODROČJA KADROVSKO-ADMINISTRATIVNIH ZADEV ENOTE,

- ČLANSTVO V NATEČAJNI KOMISIJI ZA VODENJE IZBIRNEGA POSTOPKA ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA NA ENOTI,

- RAZVOJ KONCEPTOV IN METOD PSIHOSOCIALNE POMOČI UPORABNIKOV,

- OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN PRIPRAVA DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

-SODELOVANJE Z NEVLADNIMI ORGANIZACIJAMI, LOKALNIMI SKUPNOSTI IN OSTALIMI ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI TER PREDSTAVLJANJE DELA ENOTE LOKALNIM MEDIJEM,

- VODENJE EVIDENC, ZBIRK PODATKOV, DOKUMENTACIJE,

- PRIPRAVLJANJE POROČIL, PRIPRAVLJA LETNA POROČILA O DELU ENOTE,

- PRIPRAVLJA PREDLOGE LETNEGA PROGRAMA DELA ZA ENOTO,

-POSREDUJE PODATKE ZA PRIPRAVO FINANČNEGA NAČRTA CENTRA,

- ODLOČANJE O RAZPOLAGANJU S FINANČNIMI SREDSTVI ZA FINANCIRANJE SOCIALNO VARSTVENIH PROGRAMOV POMEMBNIH ZA OBČINO,

- AKTIVNO SODELOVANJE V STROKOVNEM SVETU CENTRA,

- DRUGE NALOGE PO NALOGU OZ. POOBLASTILU DIREKTORJA., Od kandidatov pričakujemo: visoko strokovno izobrazbo (specializacija po višješolski izobrazbi - prejšnja, oz. visokošolska strokovna izobrazba - prejšnja oz. visokošolska strokovna izobrazba 1. bolonjske stopnje oz. visokošolska univerzitetna izobrazba 1. bolonjske stopnje) ali univerzitetno izobrazbo (specializacija po visokošolski izobrazbi - prejšnja oz. visokošolska univerzitetna izobrazba - prejšnja oz. magistrska izobrazba 2. bolonjske stopnje), smer izobrazbe po 69. členu Zakona o socialnem varstvu, 5 let delovnih izkušenj na podobnih oz. primerljivih delovnih mestih, opravljen strokovni izpit po Zakonu o socialnem varstvu, opravljen strokovni izpit po Zakonu o upravnem postopku, znanje programskih orodij, organizacijske in vodstvene sposobnosti.  Prijava mora vsebovati življenjepis, dokazilo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katerega mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, dokazilo o delovnih izkušnjah, iz katerega je razvidna delovna doba in dokazilo o izkušnjah na primerljivih delovnih mestih, vizijo in program vodenja enote, ki ga bodo kandidati na razgovoru tudi predstavili.   Ob prijavi naj se kandidati sklicujejo na registrsko števiklo prostega delovnega mesta.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 184 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Center za socialno delo Osrednja Slovenija - zahod, Ljubljanska cesta 9 , 1330 KOČEVJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HITI KATARINA
Contact Phone: 01 8938 382
Contact Email: katarina.hitigov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE52204.