Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ayudantes de cocina > Pomoćni/a Radnik/ca U Kuhinji-dostavljač/ica Obroka-pomoćni/a Radnik/ca Bez Kvalifikacija U Sustavu S Posebnim Uvjetima Rada

POMOĆNI/A RADNIK/CA U KUHINJI-DOSTAVLJAČ/ICA OBROKA-POMOĆNI/A RADNIK/CA BEZ KVALIFIKACIJA U SUSTAVU S POSEBNIM UVJETIMA RADA

Contratación en Croacia de Ayudantes de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Food preparation assistants › Food preparation assistants › Kitchen helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za zaposlenike u javnim službama („Narodne novine, broj 29/24), članka 16. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrb („Narodne novine, broj 61/18) i članka 28. Statuta Doma za starije osobe Petrinja ravnatelj Doma raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto pomoćni radnik u kuhinji - dostavljač obroka (m/ž) -pomoćni radnik bez kvalifikacija u sustavu s posebnim uvjetima rada - 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme zbog povećanog obima posla uz probni rad u trajanju od 2 mjeseca

Uvjeti:

  • završena osnovna škola
  • vozački ispit „B“ kategorije
  • radno iskustvo na poslovima sukladno natječaju

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti:

  • životopis
  • preslika svjedodžbe
  • dokaz o položenom vozačkom ispitu „B“ kategorije
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
  • dokaz o radnom stažu , elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka kroz HZMIORH.

Opis poslova vidljiv je na mrežnim stranicama ustanove i definiran Pravilnikom o unutarnjem ustroju i sistematizaciji radnih mjesta Doma za starije osobe Petrinja .

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti potrebnu dokumentaciju (u izvorniku ili ovjerenoj preslici)

Rok za podnošenje prijava je 5 dana od dana objave natječaja.

Natječaj je objavljen 11.4.2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama Doma za starije osobe Petrinja i traje do 16.04. 2024. godine.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom u postupku javnog natječaja, o čemu joj se dostavlja pisana obavijest.

U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Prijave s traženim dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se u roku od 5 dana od objave natječaja na adresu: Dom za starije osobe Petrinja, Trg narodnih učitelja 7, 44 250 Petrinja, s naznakom «za natječaj-pomoćni radnik u kuhinji-dostavljač obroka».

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Dom za starije i nemoćne osobe Petrinja.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Trg narodnih učitelja 7, Petrinja

Zamolba: Trg narodnih učitelja 7, Petrinja

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487984.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.