Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Pomocnik Operatora Maszyn Stolarskich

Oferta de empleo en Warmińsko-mazurskie (Polonia)

Pomocnik Operatora Maszyn Stolarskich

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Odbiór oraz podawanie elementów meblowych, pakowanie elementów meblowych, obsługa nowoczesnego panelu.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane

- pozostałe: Wymaganie: mile widziane doświadczenie zawodowe,

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Na dokumentach aplikacyjnych proszę zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MM Szynaka-Living Sp. z o.o. z siedzibą w Iławie przy ul. Lubawska 8 moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.

Informacja Administratora danych o przetwarzaniu danych osobowych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przekazanej aplikacji jest MM Szynaka-Living Sp. z o.o. z siedzibą w Iławie przy ul. Lubawska 8. Kontakt z administratorem danych jest możliwy listownie na powyższy adres lub pocztą elektroniczna na adres: sekretariatszynaka-living.pl Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: iodszynaka.pl

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO).

Pani/Pan dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcą danych oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 182 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Empleador: MM Szynaka Living Sp. z o.o..

Anna Grabowska, tel.: 89 644 19 42, 695 640 610, email: rekrutacjaszynaka-living.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1552StPr/23/2907.