Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Pizzakokki, Classic Pizza, Levi, Kesäsesonki, Arctic Career Oy, Kittilä

Pizzakokki, Classic Pizza, Levi, kesäsesonki, Arctic Career Oy, Kittilä

Trabajar en Finlandia (Lappi) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme PIZZAKOKKIA asiakkaallemme CLASSIC PIZZAAN kesä- ja ruskasesonkiin 2024!

Classic Pizzan filosofiaan kuuluu ehdottomuus laadun suhteen, tinkimättömyys suoritusta kohtaan ja rakkaus ruokaa kohtaan! Classic Pizza aloitti Hangossa perheyrityksenä vuonna 1996. Nyt 25 vuotta ja lukemattomia pizzoja myöhemmin, idea toimii edelleen: Classic Pizza tarjoaa pizzaa jota ei muualta Suomesta saa.

Töiden aloitus on n. 5.6.2024 ja työt jatkuisi aina syyskuun loppupuolelle saakka.

Koe siis ensin Levin upea kesäsesonki ja sen jälkeen on mahdollisuus jatkaa työskentelyä myös talvisesonkiin!

Toivomme sinulta:

- Aikaisempaa työkokemusta kokin työtehtävistä. Tehtävään perehdytetään, joten myös vähemmällä työkokemuksella pärjää hienosti!

- Intoa ja motivaatiota työntekoon sekä rakkautta pizzaan!

- Suomen tai englannin kielen sujuvaa taitoa

- Hygieniapassia

Tarjoamme sinulle:

- Upeat puitteet työskennellä yhdessä Suomen vilkkaimmista tunturi-keskuksista!

- Lapin kesän ja yöttömän yön!

- Upeat puitteet kesäaktiviteetteihin Levillä

- Kattavat henkilökuntaedut

Majoitus järjestyy henkilökunta-asunnossa kohtuullista vuokraa vastaan!

Palkkaus sopimuksen mukaan, huomioiden kokemuksen ja ammattitaidon.

Laitathan hakemuksesi hakujärjestelmämme kautta mahdollisimman pian. Olemme sinuun yhteydessä ja suunnitellaan mukava Lapin kesä sinulle!

Lisätietoja tehtävästä antaa Nordic Careerilla:

Heidi-Maria Viitanen

puh. +358504797570

minna.mantovaaracareer.fi

- Arctic Career on lappilainen henkilöstöpalvelualan yritys ja me teemme työtä sydämellä,

kunnioittaen arvojamme, välittäminen, kiltteys, ilo, vastuullisuus ja oppiminen.

Etsitään yhdessä sinulle työ, jota on ilo tehdä! -

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Arctic Career Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:b4c565e2-ea13-42d1-9d92-13b7948c8669.

Ver las 812 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.