Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida > Pikaruokatyöntekijä, 2 Paikkaa, J. Taavitsainen Oy, Hesburger Tuulos, Hämeenlinna

Pikaruokatyöntekijä, 2 paikkaa, J. Taavitsainen Oy, Hesburger Tuulos, Hämeenlinna

Trabajo de empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida en Kanta-Häme (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Pikaruokatyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hesburger Tuulos on Hesburger-ravintola Neste Tuuloksen yhteydessä, Tuulosen kauppakeskuksessa.

Etsimme vauhdikkaan porukkamme täydennykseksi ahkeraa ja iloista asiakaspalvelijaa kesätyöhön. Työ Hesburgerissa on monipuolista ja vaihtelevaa vuorotyötä.

Etsimämme henkilö on iloinen ja joustava, tottunut työskentelemään niin osana tiivistä porukkaa kuin itsenäisestikin. Arvostamme kokemusta pikaruoka-alalta, mutta ehdottomasti tärkein valintakriteeri on hyvä asenne. Me olemme töissä silloin, kun toiset ovat vapaalla, olethan valmis työskentelemään klo 9.00 - 23.30 välisenä aikana. Työvuorot painottuvat viikonloppuihin. Työpaikan sijainnin vuoksi oma auto on välttämätön työvuoroihin kulkemiseen.

Työpaikka on osa-aikainen kesätyö ja sopii erityisen hyvin myös välivuotta pitävälle, mutta halutessasi meille on hyvät mahdollisuudet työllistyä pysyvästi. Työtä nyt avoinna olevassa paikassa on 75-90 tuntia / 3 viikkoa.

Hakuaika on 21.04. saakka, mutta laita toki hakemus heti sillä haastatteluja aletaan tehdä heti.

75-90 tuntia / 3 viikkoa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: J. Taavitsainen Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:dfe54ac7-9958-4344-a8f4-94a9de837faf.

Ver las 169 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida ofertadas.