Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > chef > Peakokk

Trabajar de chef en Estonia

Peakokk

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad › Kunsti-, kultuuri- ja kulinaaria valdkonna töötajad › Peakokad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Põlva Põhjakaare Lasteaed ootab oma koostöisesse meeskonda, Pihlapuu majja, loovat ja särasilmset PEAKOKKA (1.0).

Tööülesanded: Lasteaia köök toitlustab lisaks 10-rühmalisele lasteaiamajale ka Põlva Kooli algklasse. Peamiseks tööülesandeks on igapäevane köögi töö juhtimine, menüü koostamine ja toitude valmistamine, töökoha ja töövahendite korrashoid.

Ootused kandidaadile:

- Erialane kvalifikatsioon.

- Kiire õppimisvõime ja hea pingetaluvus.

- Kohusetundlikkus, kiirus ja täpsus.

- Orienteeritus meeskonnatööle.

- Oskus kasutada Nutridata programmi.

Omalt poolt pakume: - Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

- Võimalusi enesetäiendamiseks.

- Toetavat ja motiveerivat töökeskkonda.

- Võimalus rakendada oma lennukaid ideid lasteaeda arendavates ettevõtmistes;

- Ühiseid väljasõite ja üritusi.

- 3 tasustatud tervisepäeva.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Põlva Põhjakaare Lasteaed (http://www.pihlapuu.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: pohjakaarepolva.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1575252.

Ver las 621 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Chefs › chef ofertadas.